Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valami tippet, amitől a fru-frum nagyon gyorsan megnő? fórum

Tudtok valami tippet, amitől a fru-frum nagyon gyorsan megnő? (tudásbázis kérdés)


12. grizus
2014. máj. 7. 01:55
Tudok egy remek módszert, úgy hívják: idő. Most komolyan: mi a francért kéne sürgetni? Türelem.
11. Regin_a (válaszként erre: 10. - Lilibeth)
2014. máj. 6. 23:58

Humor akart lenni

Mindig felröppen egy csodaszer ami +oldja a férfiak kopaszságát, és mégis tömegével mászkálnak kopaszok

10. Lilibeth (válaszként erre: 9. - Regin_a)
2014. máj. 6. 19:26

Én bizony láttam. Fordrásznál 40-50 körüli nőknél azt sem tudja a fodrász, hogy hol vágja a hajat, hogyan fésülje, formázza, hogy a "férfias kopaszságot" valahogy kendőzze. Sajnos a samponok, balzsamok, hajlakkok, vegyszeres hajfestékek tönkreteszik a "hajkoronánkat". Persze ez így van a testápolással is, a bőrünk egyre szárazabb, ekcémás, ráncosodó, pedig kenjük mindenféle kőolajszármazékos kencékkel. Vajon miért van, hogy 25/30 évesen már smink nélkül ki sem merünk menni az utcára? 86 éves varrónő ismerősöm arca szebb, mint egy 30 éves nőé manapság....


A Bánfi hajszeszről, nos tartalmaz többek közt:


Illatanyag. Potenciális bőrirritáló. Színtelen vagy enyhén rózsaszínes, szagtalan, vízben enyhén oldódó vegyület.


Geraniol: Illatanyag, mely a rózsaolajban, citromfűolajban és kis mennyiségben a muskátliban is megtalálható. Potenciális bőrirritáló.


Butylphenyl Methylpropional:Mesterséges illatanyag. Potenciális bőrirritáló.


Nos, én nem használnám.

2014. ápr. 29. 20:13

Bánfi hajszesz

Láttál az utóbbi időben kopasz embert?

Ugye nem?

Tuttam!

2014. ápr. 29. 17:09

Ez tetszik_ "Jól bevélt", "tutti", nos tényleg kellene a fejbe egy kis friss víz....


A témával kapcsolatban: használj hidegen sajtolt olajos hajpakolást, mondjuk ricinus, argán, olíva,kókusz,édesmandula stb. olaj. Használj növényi hajápoló porokat, Amla, Shikakai, Brahmi porokat, Rhassoul agyagot, Aszkorbinsavat, E vitamint, Panthenolt. Jó a görörgszéna, a kurkuma hajpakolás is. szóval van miből csemegézni.

2014. ápr. 29. 15:03
Igen!! Van régi jól bevélt, tutti tippem! Naponta kell a vizet cserélni a fejedben, a friss vízben gyorsabban nő majd!!
2014. ápr. 28. 19:45
1-1,5 hét alatt 3-4 centi? Szerintem esélytelen.
5. RBékucika13 (válaszként erre: 3. - Alya)
2014. ápr. 28. 19:16
Kb 3-4cm-t kéne nőnie...
4. nenne67 (válaszként erre: 3. - Alya)
2014. ápr. 28. 19:03
:-)))))))))))
3. Alya
2014. ápr. 28. 19:01
Attól függ, hány centit kell nőnie. A növényi olaj, mint pl ricinus, olíva, mandula, nagyon hatásos, de több idő kell nekik. Sokaknak bevált fejlógatás, egy héten keresztül napi 4 percig lógasd a fejed. Nekem a rövidebb szálak 5-7 centit szoktak nőni tőle, de emberfüggő. (keress rá neten, hogy kell) Remélem, sikerrel jársz!
2014. ápr. 28. 18:57
Kb. 1-másfél hét alatt nőjön vissza normál méretűre.Az nálam a szemöldökig ér pont.
2014. ápr. 28. 18:56
Tudtok valami tippet, amitől a fru-frum nagyon gyorsan megnő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook