Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valami jó fodrászt Budapesten az V-VI-VII. kerületben? fórum

Tudtok valami jó fodrászt Budapesten az V-VI-VII. kerületben? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 28. 17:12
Én ismerek egy fodrászt, ő mindig annyit vág, amennyit szeretnék, sőt mutatja is a tükörben. Mindig azt mondja visszaragasztani nem lehet, vágni még igen, így inkább kevesebbet nyes le, és ha kérem vág még. A mester utcában dolgozik, ha gondolod leírom hol, egy próbát megér. (ez sajna 9. ker :( ) A festéséről nyilatkozni nem tudok, nekem mindig sapkás melírt csinál, én azt szeretem :)...
2012. nov. 16. 19:41
Sajnos igen........
2012. nov. 16. 17:29
Na ez nem lesz egyszerű :) A jó fodrász ritka mint a fehér holló!!!
2012. nov. 16. 17:26

Évek óta keresek egy normális fodrászt de már kezdem azt hinni,hogy nem létezik olyan.

Problémám a következő:

Az első a leggyakoribb,hogy ha FÉL cm-t kérem,hogy vágjon akkor az annyi legyen!

A hajam elég "sok" színű. Tényleg nehéz lehet megcsinálni amit kigondoltam de már-már majdnem sikerült a fodrászomnak de megint el lett rontva. Hogy a melírtól megszabaduljak az egészet SÖTÉT szőkére szerettem volna és előre pár sötétbarna lapmelírt. Sikerült is az egészet szőkére és valamennyire sikerült a barna is úgy,hogy ne keveredjen a szőkével,így a többi festésnél már csak szépen félre lehessen csomagolnia barnákat és csakis a szőke tövet festeni. Az alap hajszínem közép barna szerűség:)

A lényeg,hogy a töve megint sárga lett és ami nem az meg nagyon világos szőke. A vége az jó, olyan homok szőke amilyen szeretném,hogy az egész legyen.

Tehát sötét szőkét szeretnék ami nem sárga,elől sötétbarna lapmelírral! A hajnövesztős naplómban vannak képek a hajamról.

Remélem valami normális áron dolgozó igzai fodrász ráakad erre a fórumra:( Már végső elkeseredésemben indítottam ezt a témát:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook