Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudtok valami gyakorlatot a deréktáji "úszógumik" eltüntetéséhez? fórum

Tudtok valami gyakorlatot a deréktáji "úszógumik" eltüntetéséhez? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 6. 19:41
tényleg sok gyakorlat van erre a youtube-n de bárhol a neten.
2017. máj. 31. 17:43

Sziasztok.

Tudom, hogy régi a poszt, de hátha valakinek segítség:

a youtube-ra írjátok be, hogy "lumowell"

Tök jó edzések vannak fenn, főként csípőre, pocira, különböző nehézségűek. Pár napja csinálom még csak, nem is megy mindegyik de az izonláz garantált!:)

2012. ápr. 13. 22:23

Sziasztok!

Mi történt ezzel a fórum témával? Nem tudna senki sem már több újat mondani?

Többen is felhívják arra a figyelmet, hogy vigyázz a hátra, de azt senki sem írta le pontosan mi történhet, mit érezni pontosan a rosszul elvégzett gyakorlat után?

És miből tudhatod, hogy ez most egy jól elvégzett gyakorlat-e, vagy ellenkezőleg, inkább ártasz vele mint használsz?

Mit lehetne tenni szerintetek abban az esetben, ha hízni szeretnél, de természetesen nem erre a deréktáji részre? Szóval fogyásról szó sem lehet, inkább csak pár kiló felszedéséről, de akkor azonnal derékra és hasra megy minden, és nem oda ahová szeretnéd.

21. e1641dee25 (válaszként erre: 20. - Fe9e12ede0)
2010. nov. 19. 19:03
Hű ha.
20. fe9e12ede0 (válaszként erre: 19. - Nuku999)
2010. nov. 8. 15:51

Erre gondoltál? (képen bejelölt makacs zsírpárnák)


[link]

2010. nov. 8. 15:26
MelisUk sajna nem értek egyet veled.Nekem van úszógumim,de csak hátul,és jobb oldalon erősebb mint a balon.Viszont a hasam lapos,és túlsúlyom sincs.Mindig próbálok rajta dolgozni,hogy fogyjon,de nem megy.Na jó,néha igen,de akkor sem tökéletes.Ja és édességet sem eszem.A kérdesem,hogy akkor is beválnak szerinted a gyakorlataid?Köszi.
2010. jún. 21. 21:22
hullahoppkarika,hastánc,seprűnyéllel a nyakban törzshajlitás.
2008. aug. 19. 12:01

Nem kell fogyókúrázni, csak normálisan táplálkozni és elhagyni teljes mértékben az édességet.


Egyébként nagyon jó gyakorlatok az úszógumi eltűntetésére:

- oldaladra fekszel, könyökölsz és lábfellendítéseket csinálsz pl. 3X40-nel lehet kezdeni. A lényeg, h oldalt csináld, minél hátrébb, ne előrefelé, mert akkor semmit se ér.

- súlyzót fogsz a két kezedbe, a válladra teszed, ott tartod és dőlöngélsz erőből oldalra, egyik oldal, másik oldal... Ezt is kezdheted 3X40-nel.


Az előbbi két gyakorlatot felváltva csinálod, először lábfellendítés, majd oldalra dőlöngélés, ezeket így felváltva háromszor megcsinálod minden nap, garantált eredménye lesz.


Ha van úszógumid, akkor tuti van hasad is és a hátadról is van mit leadni, tehát a gyakorlatok közé érdemes felüléseket is beiktatni, kezdd pl 3X15-tel, vagy amennyit meg bírsz csinálni, de 10-et azért bárki meg bír csinálni, plusz feküdj a hasadra és úgy emelkedj el a földtől, kezed legyen az állad alatt. Ebből is csinálj annyit, mint amennyit felülésből.


Ez a négy gyakorlat minden irányból megmozgat, mindenhonnan eltűnnek a zsírpárnák.


Ha csak elkezdessz fogyókúrázni, az semmit se fog érni az úszógumid ellen, úgy se onnan fog lemenni a fölösleg, ahonnan szeretnéd. Egy fogyókúrától először a mell fog összeesni...

A lényeg, h zabálni nem szabad, annyit egyél, amennyire szükség van, de ne sanyargasd magad fogyókúrával, hanem mozogj minél többet és akor tényleg szép csinos és formás leszel, nem pedig plöttyedt, mint a sok fogyókúrás. :P

16. micimacko72 (válaszként erre: 15. - Prillangó)
2008. aug. 19. 11:38
gyerekkoromban nekem is ment. De most hiába. Pedig én is vettem de csak pár percig marad fenn. Azt olvastam több fórumon is, hogy tettek a csajok valami nehezéket bele (homok,rizs) Én még nem próbáltam.
2008. júl. 10. 22:31

Visszaolvasgattam, és nagyjából egyetértek! :)

Felülések mellett én is a hullahoppra szavaznék, csak egyetlen dolgot fűznék hozzá!


Annyira utálom, hogy még az ötéves uncsihugom is tud hullahoppozni, én meg nem! :)))


Egyszerűen nem megy, és kész.

2008. jan. 6. 17:38
A felülések azok szerintem használnak. Először napi 50, majd napról-napra, hétről-hétre szépen feljebb lehet kúszni, 75-re, 100-ra, 130-ra, ameddig bírod.
2007. júl. 13. 19:55

Ha lehetne én Lolkától és Bolkától a varázsceruzájukat használnám a narancsbőr eltüntetésére.. Ha nekik bevált...


Talán erre is jó lenne.

12. Czigi (válaszként erre: 5. - Dolorex)
2007. máj. 28. 12:23
Akkor még hatásosabb , ha az egész mozgástervet végigcsinálod.
11. Reszti Ria (válaszként erre: 9. - Joyce)
2007. máj. 28. 06:40
Igen ez biztos ! Nem csak a deréktáji..., mindenütt formásabb leszel ! Manka :-)))
10. sizsu (válaszként erre: 7. - Szylwi)
2007. máj. 21. 12:24

:))) Akkor nem olyan nagy a vész... Sok, sok, sok és még annál is több torna....Lehet egy kis krémmel ill. fóliázással feszesíteni a bőrödet, de az elenyésző pár százalék, a lényeg a mégtöbb torna, sok víz, meg az a -3kg. :) Sajnos lokalizált fogyás nincsen. Vagy mégis láttam a tévében, hogy valakinek a seggébe dugnak elektródákat (asszem a babygabi). Vagy a plasztikai sebész. nekem a síma oldalirányú hasprés jött be. (Régen: amikor még kockás volt a hasam, most megint igyekszem) Háton fekszel, derék leszorít!!!! Fontos, hogy ne legyél nyomorék másnap, talpadat lerakod, térded így felhúzva, majd térdeket összeszorítva oldalradönteni.Kezeidet leteszed tenyérrel lefele a földre a csípőd mellé, és a lapockádat begömbölyítve hasprés. Van vagy húsz féle módon kivitelezhető hasprés, lehet variálni a lábaiddal, a kezeiddel, hogy hova is teszed. Egy picit mindig máshogyan kell csinálni, hogy az összes apró izmocskát tudd sokkolni. :))) Nagyon jó tornázást. És igenis irígykedek, mert olyan happy lennék, ha rajtam is csak 2-3kg plusz lenne.. :)))

Nem tom írták-e már, de az sem rossz, amikor fogsz két súlyzót, egyik a válladon, másik lóg magad mellett. Egyenesen állsz, majd lassan, izomból és nem a gravitációra hagyatkozva engeded oldalra a türzsedet, egy pill-re megtartod, majd az oldalsó izmaiddal húzod vissza magad. Nem rántod: húzod... Először súlyzó nélkül tükör előtt, mert itt is nagyon megszívhatod a hátaddal, ha nem jó a kivitelezés...

Bármilyen hasizomgyakszinál. Soha ne rángass!!!Mindig az izomra koncentrálva szépen , szabályosan végezzd! Hasprésnél is, lefele is engedd, de hagyd hogy lepottyanjon a törzsed. Szal arra akarok kilyukadni,hogy nem csak amikor a konkrét összehúződást végzi az izom, akkor koncentrálj rá, hanem az ellenkező irányú mozgásnál is. És nyújts nagyon sokat, mert sokkal tónusosabb, kecsesebb és karcsúbb lesz. + Sokan nem szeretik hallani, de a lábemelés is szuper erre. A hasizom olyan összetett izom, hogy egyszerűen nem lehet külön-külön tornáztatni a részeit. Ha profi vagy, akkor lábemelés egy rendesen összeszorított bokával, spicc, lábujjak a plafon fele, derék természetesen NAGYON leszorít, második ütem, hogy megemeled kicsit magad, nem lendületből, izomból, és a tested egy vonal, de kifordítod a lábaidat oldalra (csípőből)és oldalra néznek a lábfejek...majd így emeled vissza az oldalsó haránt hasizmokkal, majd a másik irányba... A hátadra vigyázz!!! Ha a fej felett nem megy a kapaszkodó, akkor inkább a kezeidet tedd a csípőd alá, nehogy megsérülj! :)

2007. máj. 21. 11:02
állítólag a hullahopp karikázás jót tesz neki
8. Ekka
2007. máj. 21. 10:35

"Csodamódszer" nincs!

Diéta+torna

7. szylwi (válaszként erre: 4. - Sizsu)
2007. máj. 21. 10:34

Nem sok plusz van rajtam, csak 2-3 kiló, de nagyon zavar az úszógumi :)


Köszi a válaszokat! :)

6. sizsu (válaszként erre: 5. - Dolorex)
2007. máj. 21. 09:28
:DDD Ha a centin nem is látszik, hát a mozgásodon látszani fog... Másnap úgy kell tőle közlekedni, mint 80éves öreganyámnak.
2007. máj. 21. 09:18
Callanetics-es oldalhajlítás! Állj vállszélességű terpeszbe, hajlítsd be a térded, húzd be a hasad és a feneked. Bal kéz csípőn, jobb kéz az égnek, majd hajolj oldalra, úgy, mintha a jobb kezeddel el akarnál érni valamit a bal könyöködnél, s 1-2 centit mozogj a könyök felé. Csinálj ebből egyszerre 100-at, s ismételd a másik irányba, 1 hét után van eredmény (bár van akinek már az első alkalom látszik:)))
4. sizsu (válaszként erre: 1. - Szylwi)
2007. máj. 21. 09:07

Csak egy kérdés: Mennyi plusz van rajtad? Mert ha egy kicsit túlsúlyos vagy,akkor egy diéta ér a legtöbbet ez ellen a strandszerkó ellen. (tapasztalat), ha amúgy vékony vagy, akkor tényleg a torna kell....

Oldalirányú hasprés. Van egypár hogyan tegyük feszesebbé a hasunkat fórum, tudásbáziskérdés itt, szerintem nézz körül! Ha nagyon kezdő tornázó vagy, akkor egy dvd-re megéri beruházni, mert ott pontosan látod, hogy hogyan is kellene kivitelezni a gyakorlatokat. A has egy kényes rész izommunka szempontjából, ha nem szabályosan csinálod,akkor szinte semmit sem ér... Vagy meghúzhatod a hátadat, elkezdhet szúrni az oldalad...A szabályosság a lényeg, ezt meg meg kell tanulni! :)

Kitartást, és sok sikert az úszógumigyilkoláshoz!

2007. máj. 21. 08:57
(Ja és enyhe terpeszben,a kezeidel pedig olyan szélesen fogd a rudat amilyen a terpesz,talán egy kicsivel szélesebben)
2007. máj. 21. 08:55
Szedd le a felmoso rúdját.Vedd a válladra,és forogj,jobbra,aztán balra.Lehetőleg ne lendületből,hanem izomból és lassan.Állítólag ez szép derekat csinál!
2007. máj. 21. 08:46

Tudtok valami gyakorlatot a deréktáji "úszógumik" eltüntetéséhez?


Konkrét tornagyakorlatra gondolok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook