Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtok olyan szolgáltatót vagy bankot, aki GYES-re adna hitelt? fórum

Tudtok olyan szolgáltatót vagy bankot, aki GYES-re adna hitelt? (tudásbázis kérdés)

9. elbb (válaszként erre: 7. - Szilagyi gyongyi)
2014. márc. 8. 20:34
De csak ha az Ő nevén van. Ha a férje is tulajdonos, akkor a BAR miatt szóba sem fognak vele állni.
8. KLucus (válaszként erre: 6. - Lolika74)
2014. márc. 8. 19:13
erre régen lehetett szocpolt felvenni, kérdezd meg,h van e ilyen lehetőség megint.
2014. márc. 8. 19:04
Hasajat tulajdon lehetra az fhb banktol jelzalogot felvenni ket esfelszazalekos kamatra ahaz 30-szazalekos ertekeig bekellene menni mert egyenre szabott segitseget is adnak
2014. márc. 8. 18:57
lakható a ház csak szeretnék uj ablakokat csempézni járlapozni,és parkettázni.de a legfontosabb egy szobát szeretnénk pluszba kialakitanimert már 4en vagyunk(2 gyerkőc)és igy kicsi az egy szoba.tudnánk a hitelt fizetni,mert a férjem dolgozik,csak sajnos bar listás :S. de azért köszi a válaszokat
5. r-iett (válaszként erre: 1. - Lolika74)
2014. márc. 8. 18:56
Nem adnak sehol
2014. márc. 8. 18:53
egyébként ha házfelújítást akarsz akkor érdeklődd meg a szocpolt és félszocpolt. lehet adnak felújításra is megint. és azt vissza sem kell fizetned. ha mondjuk 2 gyerkőc van akkor az kb. 1 millió volt vmikor. kicsivel kevesebb. most nem tudom. de bármelyik bankhoz bemész tudnak neked felvilágosítást adni.
3. KLucus (válaszként erre: 1. - Lolika74)
2014. márc. 8. 18:51

gyesre nem adnak hitelt, ingatlanfedezet ide vagy oda. :S nekünk 800 ezer személyihitelnél spéci feltételek mellett 20 ezer fix a törlesztő, a gyes pedig 26 ezer most ha jól tudom.

egyébként meg nem fogadjál el jövedelemnek :S

2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Lolika74)
2014. márc. 8. 18:46

Nem tudom, milyen állapotu a lakás, de erre a cégre sok panasz van, a g...d is rámehet. :))


Jól nézz körül!

2014. márc. 8. 18:36

sziasztok!

azt szeretném kérdezni hogy a providenten kivül tudtok-e olyan szolgáltatót vagy bankot aki adna hitelt gyes-re.van egy házam ami tehermentes és fedezetként is fel tudom ájánlani kb 1.000.000.ra lenne szükségem felujitás céljábol.köszi a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook