Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudtok olyan helyről, alapítványról, ahol ingyen, vagy pár forintért tudnak segíteni pszichés problémákon Bp-en a XI. kerület környékén? fórum

Tudtok olyan helyről, alapítványról, ahol ingyen, vagy pár forintért tudnak segíteni pszichés problémákon Bp-en a XI. kerület környékén? (tudásbázis kérdés)


10. 745c235007 (válaszként erre: 9. - Agines)
2011. febr. 1. 11:33
Jellemző!!! A mai orvostudomány erre képes, megszüntetni vagy még inkább elnyomni a tüneteket... esetleg valamilyen alternatív megoldásra is nyitott vagy?
9. Agines (válaszként erre: 6. - Frenszy)
2011. febr. 1. 11:27
Közben eszembe jutott, hogy pszichiátrián már voltam pár éve. Felírtak gyógyszert, azt mondták, jöjjek vissza 3 hónap múlva. A gyógyszertől habzott a szám és a gond sem oldódott meg. A gyökeret kéne megtalálni és kezelni....de egyedül nem látom.
8. Agines (válaszként erre: 4. - Night Angel)
2011. febr. 1. 11:26

aki beszélgetős vagy nemtom milyen terápiát tart

a bogyók nem segítenek :(



abban sem vagyok biztos, hogy ilyen sztks helyeken ahol havonta van az emberre 1 óra, az segít-e

7. Frenszy (válaszként erre: 4. - Night Angel)
2011. febr. 1. 11:25
Bocs, most látom, hogy ugyan azt írtad. :)
2011. febr. 1. 11:24
Szia! Szerintem a háziorvostól kérjél beutalót, és a helyi pszichiátriára tudsz menni. Úgy ingyenes.
2011. febr. 1. 11:19
a SOTE-nak van neurológiai osztálya is, ott ingyenes az ellátás. de hogy hol meg mikor...passz. nézz utána.
2011. febr. 1. 11:15

Ha háziorvoshoz elmész és elmondod a problémád ír beutalót.

Bár mondjuk nem mindegy, hogy pszichológus vagy pszichiáter kell.

2011. febr. 1. 11:15

Hát, papírt azt bármiről tudok szerezni. :( :)

alapítványok, egyesületek jutottak eszembe, hátha szervez valaki ilyesmit olyanoknak, akik nem tudják megfizetni a terápiát

2011. febr. 1. 11:13
Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem ingyenesen csak olyanoknak jár, akiknek vmi miatt előírta az orvos. Pl. öngyilkossági kísérlet, komoly betegség, sérülés, stb.
2011. febr. 1. 11:10
Ismertek, tudtok olyan helyről, alapytványról,ahol ingyen, vagy pár forintért tudnak segíteni pszichés problémákon a XI. kerület környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook