Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok olyan aprósüti, keksz receptet, amik dobozban akár 2-3 hétig elállnak és puhák maradnak? fórum

Tudtok olyan aprósüti, keksz receptet, amik dobozban akár 2-3 hétig elállnak és puhák maradnak? (tudásbázis kérdés)


17. dafke
2014. szept. 29. 20:32
Linzer, mézes, darálós keksz. Ezek elállnak. Linzer még tovább is, ha nincs betöltve.
16. fehérke111 (válaszként erre: 15. - Forrest2010)
2014. szept. 29. 15:33
Jó, rendben! :-))
15. forrest2010 (válaszként erre: 14. - Fehérke111)
2014. szept. 29. 14:49
Fehérke ! ha sütöttél , írjad milyen lett és én is sütök .
14. fehérke111 (válaszként erre: 13. - Fehérke111)
2014. szept. 29. 07:50

Csak így sikerült idehozni, ma reggel találtam rá - még nem sütöttem meg, de jónak tűnik. (Igaz, hogy szerintem hatalmas mennyiség, de írja is, hogy le lehet fagyasztani és később kisütni, de ha kisütötted, sokáig eláll.)

A héten kipróbálom!

2014. szept. 29. 07:48

Bögrés skót vajas keksz

Rupáner-konyha2014. szeptember 27. szombatHozzászólások (0) 389

DSC041951

Ez az édesség az én egyik gyengém, pedig nem rajongok a kekszekért, mégis kivételt képez, mert megtestesíti mindazt, amit a száraz társai általában nem: szinte harapnunk sem kell, már bele is omlott a szánkba, és már olvad is ki belőle a selymes, vajas-vaníliás íz, és a barna cukor melaszos varázsa.

Nincs napszakhoz kötve, hogy mikor lehet fogyasztani, jó kávé, tea mellé, desszertnek, reggelire, vagy csak azért, mert a dobozt a pulton felejtettem, és nem bírok úgy elmenni mellette, hogy ne nyitogatnám. Ha pedig megunom az ingázást a konyhába, és belátom, hogy egy-két szem nem elég akkor, hipp-hopp szokott dobozostól a nappaliban landolni, és onnan már általában csak feltöltődni engedjük vissza a konyhába, természetesen csak miután teljesen kiürült. Én ajándéknak is szoktam készíteni, egyszerűen egy sütőpapírba csomagolom, átkötöm egy szatén szalaggal és máris kész.

A mérce a szokásos 2,5 dl-es bögre :-)

Hozzávalók:

- 45 deka szoba hőmérsékletű margarin vagy vaj

- 1 bögre porcukor

- 5 bögre liszt

- 2 teáskanál vaníliaaroma, vagy vaníliarúd kikapart belseje

- fél kávéskanál só

1. A szoba hőmérsékletű vajat habosra verem a porcukorral egy mixer segítségével, majd hozzáadom a vaníliát és a sót.

2. Elkeverem, hozzáadom a lisztet, kézzel összegyúrom. Fontos, hogy kézzel, mert így érzem, ha összeáll a tészta, ami ha megtörtént, semmi esetre nem szabad továbberőltetni, nehogy a vaj megolvadjon és szétessen a tésztánk.

3. Kb. 3 cm átmérőjű hengereket csinálok a tésztából, majd barna cukorba hempergetem. A cukrot érdemes, peremes tálcára szórni, akkor nem peregnek szanaszét a cukor szemecskék.

4. Ezután a fagyasztóba teszem, hogy könnyebben tudjam szeletelni, és ne deformálódjon annyira a keksz. Az sem baj, ha fagyos lesz egy kicsit, sőt! Mélyhűtőben tárolható, amikor pedig kedvünk van, egyszerűen elővesszük, félfagyosan felszeleteljük, legalább egy centis szeletekre és már mehet is a sütőbe.

5. Most is ugyanígy teszek, centis vastagságúra felkarikázom őket, sütőpapírral bélelt sütőlapra teszem, durván két centis közökkel és 180 fokon sütöm kb. 15 percig.

6. Akkor jó, ha a keksz aljának már van egy kis aranyszíne, és még egy icipicit nyersnek tűnik. Ez azért van, mert a vaj, ahogy hűl, még szilárdulni fog valamennyit, és akkor lesz igazán tökéletes az állaga.

Jó étvágyat! :-)

Ha szeretitek a gyors, egyszerű receptek, akkor találkozzunk a Facebook oldalamon is! :-)

Rupáner-Gallé Margó Hivatalos Oldala

DSC04195

DSC04190

12. syria (válaszként erre: 3. - Sacc01)
2014. szept. 28. 12:48
S az miért probléma?
11. jooeva
2014. szept. 28. 07:59
Hókifli, pudingos keksz (ezekben nincs tojás), mindenféle linzer, habcsók, mézeskali......
10. forrest2010 (válaszként erre: 8. - Tamtamano)
2014. szept. 28. 04:13
....hát ez az !!! még eldugni se lehet előlük ! felfalnak minden sütit !
9. emi75 (válaszként erre: 1. - Sacc01)
2014. szept. 27. 17:03

Szia! vaniliás kifli :) ipari mennyiséget szoktunk belőle csinálni karácsony körül, hogy kitartson az ünnepek végéig.


De nagoyn hasonló a linzer tészta is, szerintem a linzerek, islerek is jól elállnak.

2014. szept. 27. 16:09
bakker! Nálam semmi nem áll el hetekig... egyszerűen nincs ideje rá.. mindig feleszik :)
2014. szept. 27. 15:53

[link]

Ez is eláll sokáig. Meg az összes kekszféle, és az összes teasütemény féle..

Pl: linzer, néró, citromos keksz, stb.

2014. szept. 27. 15:37
A linzer is eláll hetekig , pedig abba is kell tojás . De finom omlós .
5. juju
2014. szept. 27. 15:35
A mézeskalácsba is kell tojás,de hetekig eláll. Stahlnak is vannak kekszreceptjei,azok is elállnak hetekig fémdobozban,tapasztalat.szerintem nem is találsz olyan receptet,amibe nem kell tojás.
2014. szept. 27. 13:59

Én ezt probáltam, nekem valamiért túl omlós lett,de az íze finom ;-)

[link]

2014. szept. 27. 13:45
Amiket találtam,azokba mind kell tojás :(
2. syria (válaszként erre: 1. - Sacc01)
2014. szept. 27. 13:22
A mézes kekszek ilyenek. :) Keress rá!
2014. szept. 27. 13:12
Tudtok olyan aprósüti, keksz receptet, amik dobozban akár 2-3 hétig elàllnak, puhàk maradnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook