Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok nekem jó szempilla növesztő szert ajánlani? fórum

Tudtok nekem jó szempilla növesztő szert ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 8. 06:49
Mit?? :O
2013. márc. 4. 13:54
Sziasztok, miket hallok én itt :) ezt ki kell, hogy próbáljam, és mennyi idő után látszik a hatás?
10. zajax90 (válaszként erre: 8. - Kszb)
2013. márc. 1. 18:38
Hát,ezalatt a pár hónap alatt elég rutinom lett ^-^.Nekem valahogy jobban bejön így.
2013. márc. 1. 17:57
Köszi az ötletet :) Holnaptól ricinus-kúra :)
8. kszb (válaszként erre: 5. - Zajax90)
2013. márc. 1. 17:51
igen, azzal is szokták, csak van, aki azt mondja, h azzal többet visz fel, és a szemébe mehet könnyebben! De hát, minden csak rutin kérdése! :)))
2013. márc. 1. 17:47
Ezt kipróbálom
2013. márc. 1. 17:45
Én is ricinust használok. :)
2013. márc. 1. 17:39
Nekem is használt a ricinus szempillára,heti háromszor használtam,most már csak heti egyszer teszek felülre,alulra pedig még mindig heti háromszor,mert ott elég kevés szempillám volt mindig,de mióta ricinust kenek rá,szépen kinőtt egy csomó új,de azért még jó lenne pár új szál.Egyébként hosszra is látványosan változtak a szempilláim,nem csak mennyiségre.Éjjelre szoktam felkenni egy fültisztító pálcika segítségével,szerintem könnyebb,mint spirállal.
2013. márc. 1. 17:26
Igen, a ricinus nekem is bevált! Bár azért nem csinált 3D-s pillákat, de azért nőtt tőle! :)
2013. márc. 1. 17:25
vazelin az új trend
2. kszb
2013. márc. 1. 17:22
ricinusolaj.... ahogy a hajat, úgy a szempillát is növeszti. Éjszakánként egy elhasznált/ beszáradt, alaposan megtisztított szempillaspirál applikátorával bekened, reggel lemosod. Ennyi az egész. Csak vigyázz, h a szemedbe ne menjen! Közvetlenül lefekvés előtt csináld meg! :)
2013. márc. 1. 17:17

Sziasztok!


Tudtok nekem jó szempilla növesztő szert ajánlani? Próbálkoztatok már bármilyen "csoda"szerrel, ami hatásos volt? Sajnos a 3d-s pillától begyullad a szemem :( Köszi a tippeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook