Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtok kép kicsinyitő programot(letölthetőt)? fórum

Tudtok kép kicsinyitő programot(letölthetőt)? (tudásbázis kérdés)

13. pencil
2008. dec. 13. 07:11
irfan - letölthető és jó képnézegető, méretező, vörös szem eltüntető stb.
2008. máj. 6. 10:02
Én egyszerűen a számítógép Paint programjában csinálom és tökéletes.
2008. máj. 6. 08:45

VSOImageResizer - ingyenes, magyar, és jó

PIXResizer - angol nyelvű, szintén ingyenes és jó

10. ac1096844d (válaszként erre: 5. - Kriszto)
2008. máj. 5. 16:38

Jobb minőségűvé nagyon nem fogod tudni varázsolni, hisz adott a pixelszámod, és ez meghatározza a méretét a képnek.


Én a méret megváltoztatására a FastStone nevű ingyenes képnézegető progit használom:


[link]



Ha megnyitod vele a képet, az egérrel tudsz navigálni, a négy széle felé elmozgatva a cursort, mindíg más infót, vagy beállítási lehetőséget kapsz...


Ha megtalálod "bal oldalt" az: átméretezés, és a kivágóasztal menűpontokat, menni fog minden, mint a karikacsapás....

2008. máj. 5. 12:50
acdseeben hogy van?
2008. máj. 5. 12:44
Jobb minőségűvé csak akkor teheted,ha jobb géppel fényképezel...a digitális gépek legnagyobb hibája ez.Ezért szeretem sokkal jobban a celluoid szalagra fényképező gépeket,mert azokat akár mekkorára nagyítom,nem lesz homályos.
2008. máj. 5. 12:42

No nézzük:

a paint valószínűleg paint ott is,fent a menisáv,a kép angolul picture,és ott felűlről a második

talán roll/tip...a betűparancsa az XPben Ctrl+W

Ott van két sáv...és abból a felső.

kriszzo:a képet egy bizonyos fokig tudod csak nagyítani mert egy idő után pixeles lesz,és sokat romlik a minősége.A kicsinyítés pedig minden határon túl mehet,de ha összekicsiníttted,akkor utána ne akard kinagyítani,hanem az eredeti képpel machinálj.(Ergo,az eredeti képre sose mentsd rá a kicsinyítettet!)

6. kriszto (válaszként erre: 4. - 8063d44440)
2008. máj. 5. 12:15
Ez engem is érdekel
5. kriszto (válaszként erre: 2. - Ac1096844d)
2008. máj. 5. 12:14

Szeretnék telefonrol feltett képet jobb minőségüvé tenni mert ha nagyítom elég homályos vagy ilyet nem lehet?

Szeretnék még képeket nagyítani ill kicsinyíteni de nem sikerül.

4. 8063d44440 (válaszként erre: 3. - Diagonalt)
2008. máj. 5. 12:13
mindez angol programban hogy van
2008. máj. 5. 12:07
megnyitod paintben a képet.Ott a menüből kiválasztod a Kép nemvűt,és ott nyújtás döntés név alatt fut egy menüpont.A nyújtásnál pedig átállítod a %os értéket,ah szeretnéd.Természetesen a vízszintes és a függőleges egyforma érték legyen.
2008. máj. 5. 12:06
Pontosan mit is szeretnél?
2008. máj. 5. 12:05
Tudtok kép kicsinyitő programot(letölthetőt)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook