Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok jó kozmetikust ajánlani a XI. illetve a XXII.kerület környékén? fórum

Tudtok jó kozmetikust ajánlani a XI. illetve a XXII.kerület környékén? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 27. 12:04
A 10. kerületben az Örshöz nem messze tudok nagyon jót. Ha érdekel írj priviben és elküldöm a számát.
2011. júl. 25. 22:20
A 11. kerületben a Móricz Zsigmond körtérnél a Karinthy Frigyes úton van a 33-as busz megállója (majdnem a kombinó megállóval egy vonalban). Pontosan a megálló mögött van egy Szépségmegálló nevű szalon, ott van egy nagyon kedves és lelkiismeretes kozmetikus lány. Bár én még csak sminkelni voltam nála, de jól végezte a munkáját és emberileg is nagyon kedves, ami szerintem fontos a kozmetikusok esetében (is). Érdemes benézned!
2011. júl. 25. 19:02
A 11. kerületben a Sopron utcában található a Janssen szalon. Nem olcsó, de 100%-osan javulni fog a bőröd. Nagyon jó kozmetikusok dolgoznak ott és persze a termékek is jók, teljesen természetes anyagból, illat- és színezék mentesek.
2011. júl. 25. 18:44
Megbízható kozmetikust keresek a XXII.kerület környékén.Diósd és Érd is szóba jöhet, a lényeg az,hogy sajnos eléggé érzékeny a bőröm, ezért nem szívesen próbálkozom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook