Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok-e Fonyódon jó éttermet ajánlani? fórum

Tudtok-e Fonyódon jó éttermet ajánlani? (tudásbázis kérdés)


5. Lilly1 (válaszként erre: 4. - 2f8d4f38f0)
2011. aug. 19. 11:58

Szia!

Köszi - ezt elfelejtettem írni, de voltunk ott is. Egyszerű, de jó kaják vannak olcsón, úgyhogy majd máskor is meglátogatjuk, ha arra járunk.

2011. aug. 18. 19:47

Fonyodon a Preshaz etterem d.u. 5-kor nyit.Ott csak vacsorazni lehet.Enni meg nem ettunk ott,de gondolom,hogy jo lehet a konyhaja,mivel egy eleg felkapott hely.

En egy kozelebbi Vendeglot ajanlok.Fonyodon a Delta hata mogott,a Hunyadi utcaban van a Makkos Vendeglo.

Szep hely,es jo a konyhaja.

2011. aug. 18. 13:47

Sajnos nem kaptam választ a kérdésemre. Végül nagyon jókat ettünk, többnyire a belvárosi strand melletti éttermekben. Az árak egészen megfizethetőek, az étel finom, így máshol nem is próbálkoztunk.

Akit esetleg érdekel: a Béla-telepi strandon is nagyon jó a kaja a nagy épületben lévő büfében. 2 fogásos menü + 2 dl üdítő = 1.300 Ft!

2011. aug. 4. 14:58

Sziasztok!

Holnap megyünk Fonyódra 1 hetes nyaralásra a családdal.

Tud-e valaki ajánlani hangulatos éttermet, ahol a kaja is jó? Az sem baj, ha nem horror árak vannak. :-)

Én a Présház Éttermet néztem ki - tetszik az épület -, de nem tudom, a konyhája milyen.


Programajánlatok is érdekelnek, a jelenlegi "fergeteges" időjárásra tekintettel...


Köszi előre is!

2011. aug. 4. 14:56
Tudtok-e Fonyódon jó éttermet ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook