Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok ajánlani valami zenelejátszót, ami kisgyereknek is jó lehet? fórum

Tudtok ajánlani valami zenelejátszót, ami kisgyereknek is jó lehet? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 5. 17:40
Az én lánykám(5 éves) a telefonomra letöltött számokat hallgatja egész nap,bekapcsolja,és zsebre tesz,így mászkál a lakásban,én is az mp3-on gondolkodom,hogy veszek neki,de nem vagyok épp eleresztve anyagilag :D
8. bec4dfe1b4 (válaszként erre: 6. - Zorg27)
2011. szept. 5. 17:30
nem tudom, most néztem Va...n mini subládát, tényleg nem nagy, Mp3at lejátszik, és egyben van a hangszóróval. Majd még kitaláljuk, azért tényleg jobb lenne ,ha a pici vihetné bárhova a lakáson belül, és nem dübörögne az egész lakás az Alma együttestől:) max. csak ott lehetne hallani, ahol épp tartózkodik
2011. szept. 5. 17:29
Találtam is egyet, www.arukereso.hu/zene/MP5-Player
6. Zorg27 (válaszként erre: 5. - Bec4dfe1b4)
2011. szept. 5. 17:26
Szerintem egyébként lehet olyat is kapni amilyet Te szeretnél, csak az már a méretre "nagyobb darab", szerintem az már MP5, nem??
5. bec4dfe1b4 (válaszként erre: 4. - Zorg27)
2011. szept. 5. 17:21
Arra már gondoltunk, de mégis jobb lenne, ha egyben lenne az egész, nem lenne hozzá a kicsi hangfal. Végső megoldás ez lenne, köszönöm szépen!
4. Zorg27 (válaszként erre: 2. - Bec4dfe1b4)
2011. szept. 5. 17:19

Szia,


Szia az MP3-4-hez is a füles helyére lehet kis hangszórót is csatlakoztatni, és akkor máris úgy szól mint egy HIFI :)

2011. szept. 5. 17:18
Főleg olyan érdekelne, amelyiknek beépített hangszórója van. Valaki esetleg tud ajánlani ilyesmit?
2011. szept. 5. 17:12
Sziasztok! Tudtok ajánlani valami zenelejátszót, ami kisgyereknek is jó lehet? Nem szeretnék fülhallgatót dugni a fülébe, de nincs hordozható, elemes cd-s magnónk sem, amivel tudna gyerekdalokat hallgatni, és mobilis bárhová. Akinek Mp3/mp4 meg hasonló van, az tud füles nélkül is szólni, mint pl. egy telefonnál, vagy olyan, mint a retró walkman-ek, hogy csak fülessel lehet hallani a zenét??
2011. szept. 5. 17:10
Zenelejátszó kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook