Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok ajánlani jó vitaminokat, mielőtt elkezdjük a babaprojektet? fórum

Tudtok ajánlani jó vitaminokat, mielőtt elkezdjük a babaprojektet? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 17. 09:51
Gyógyszertárakban kapható a Pregnavit nevű vitamin, szinte pontosan ugyanaz az összetétele mint az Elevitnek, csak harmad annyiba kerül. Érdemes kipróbálni.
17. Monro
2009. jún. 16. 10:23
Van egy nagyon jó talpbetét, ami ráadásul kiszűri a föld negatív sugárzását is.
2009. máj. 8. 13:01
Folsavat érdemes előre szedni, mert az nagyon fontos már akkor, amikor a még ki sem derült a terhesség. Mindenhol szükség van rá, ahol új sejtek képződnek. És ha valaki vérszegény, azt is kezelni kell, arra is jó a folsav, meg az orvos írhat vasat és persze C-vitamin sem árt. Terhesvitamin meg elég mikor kiderül a jó hír. Ez persze az én véleményem, valaki egyáltalán nem szed vitamint, valaki meg fél évre előre... Bár a folsav nagyon muszáj...
2009. ápr. 15. 14:01
csatlakozom az előttem szólóhoz.méregteleníts.
2009. ápr. 15. 13:57
Szerintem először méregtelenítsd a szervezeted. Közben úgyis zöldség- gyümi szezon lesz, úgyhogy nem is kell feltétlenül vitaminokat szedned
13. zsani82 (válaszként erre: 11. - Sinkoneeszter)
2009. ápr. 15. 11:54

szia sinkoneeszter!Ebbe a fórumokban tudsz bővebben tájékozódni,ott vagyok énis :)2009 február,babatervezés(most próbálkozunk)babaprojekt juliusig

mi is ebben a cipőben járunk,már van egy babánk,ő egyéves de szeretnénk bevállalni mégegyet a változások előtt:)remélem összejön,na várunk ezeken a fórumokon.

szép napot

12. kszisz (válaszként erre: 11. - Sinkoneeszter)
2009. ápr. 14. 13:22

Szia, indult egy fórum, babaprojekt még júliusig, nézz át oda! Bár kicsit elkanyarodtunk a témától és kevés az érdeklődő, de hátha lesz jó kis dumcsiparti!


Amúgy szerinte folsav, ami nagyon fontos. Én a kislányommal azt szedtem végig, kis ideig gravidát, de nem jött be, abba is hagytam.

2009. ápr. 14. 11:57

Sziasztok!

Új vagyok és nem sokat tudok az ilyen beszélgetésekről? tUDTOK SEGÍTENI ABBABN A KÉRDÉSBEN , HOGY MEDDIG "KELL ÖSSZEHOZNI" A BABAÁT A VÁLTOZÁSOK ELŐTT? kÖSZI ELŐRE IS

10. macs77
2009. ápr. 7. 17:28
Gravida. De bármely más terhesség alatt szedhető vitamin jó (ld Elevit).
2009. ápr. 7. 17:26
Én végig szedtem az elevitet,szerintem tévhit,hogy növeli a baba súlyát,ugyanis az Én babám 50 centivel és 2950 grammal született.
2009. ápr. 7. 17:24
A baba fogantstása előtt fél évvel elkezdtem szedni az Elevit nevű terhességi vitamint.Az 3 hét alatt megállította az évek óta tartó hajhullásomat is.Lehet megint elkezdem szedni,bár babát nem akarok.
2009. ápr. 7. 16:15
az elso 13 hetben femibion 800, utana femibion 400. Mindket gyerekemnel ezt szedtem, nincs mellekhatasa es nem lettek oriasbebik.
2009. ápr. 7. 15:46
Nekem 2007 májusában fogant Pinky igy csak a téli honapokban kellet szednem vitamint.Zöldség -gyümi párti vagyok énis
2009. ápr. 7. 15:39

Én pont a tavaszi, nyári időszakban voltam terhes.

Semmilyen terhes vitamint nem szedtem. Azt mondta az orvosom, hogy egyek sok friss zöldséget, gyümölcsöt. Felesleges felhizlalni a mesterséges vitaminokkal a babát.

Csak folsavat kellett szednem.

2009. ápr. 7. 15:29

az elsö babámnál centrum maternát szedtem ,aztis csak a végefele .Mondanak jot és rosszat az eleviröl és bocsi de nincs tapasztalatom (elevit) nem növeli a baba sulyát?


ez azér érdekellne mer Zsófi babám 4020g-mal született

2009. ápr. 7. 15:23
elevit
2009. ápr. 7. 15:21
elevit, gravida
2009. ápr. 7. 15:17
Tudtok tanácsolni jo vitaminokat mielöt elkezdjük a bab projektet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook