Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok ajánlani jó óbudai gyermekorvost? fórum

Tudtok ajánlani jó óbudai gyermekorvost? (tudásbázis kérdés)


10. napocskaszemű (válaszként erre: 9. - Alexa1123)
2013. okt. 20. 23:09
De jó amiket îrtál, köszi! Annyira nem tudom kihez menjünk, kihez forduljunk, szerintem mind a két ajánlott Doktornőt felhívom.
2013. okt. 20. 22:13
Nagyon aranyos, meghallgatja az anyukát, h mi a nyûgje, gondja, nem lehurrogja, tanácsokat ad, nem leszid, a kicsiket imádja, nagyon alaposan vizsgál. Nem tudom, h mással hogy van, de bennünket mindig megismer, úgy értem, h ha megyünk pl oltásra, és előtte voltunk valami apró problémával nála, rákérdez, h megoldódott.e a dolog. És nem papírból olvassa ki.
8. napocskaszemű (válaszként erre: 7. - Alexa1123)
2013. okt. 20. 21:12
Köszönöm a tippet! Tudsnál még róla valamit írni? Kedves, türelmes? Igazándiból attól tartok, nehogy vmi kötekedő banyába botoljunk, aki mindenre csak az antibiotikumot nyomatja és kioszt...:))
2013. okt. 20. 21:10
Gömöri Ágnest is tudom ajánlani, ő a vörösváriban rendel.
6. napocskaszemű (válaszként erre: 5. - Blaha Lujza)
2013. okt. 20. 20:28
Kôszönöm szépen, szuper holnap fel is hívom. Mi a vörösvári úti rendelőhöz tartozunk védőnő ügyileg, szerinted gond lehet az, hogy nem ottani gyermekorvost fogadunk?
5. Blaha Lujza (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. okt. 20. 20:26

Szerintem igen, mert ebben az esetben erre ha jól tudom, jogszabály is kötelezi, legalábbis "szokás", nekünk azt mondta annak idején az első dokinénink, hogy ez egy ingyenes eügyi szolgáltatás. De annyit változtatják ezeket is évről évre, hogy érdemes rákérdezni, ő hogy csinálja, mert én már egy másfél évessel kerestem fel, az más tészta.

Ez a száma, egyébként is fent van a neten, úgyhogy nem hiszem hogy gond, hogy kiírom:

Salamon Zsuzsa: 20-943-4114.

4. napocskaszemű (válaszként erre: 3. - Blaha Lujza)
2013. okt. 20. 20:04
Igen, hála összejött! :)) Köszönöm a válaszodat! :) Azonban úgy tudom, hogy megszületése után 48 órán belül ki kell jönnie a házhoz a gyermekorvosnak és a védőnónek is. Erre azért kijön, nem?
2013. okt. 20. 19:39

Na, ezek szerint összejött a baba! Gratulálok! :)

Salamon Zsuzsa az Észak u. 7-ben. Homeopátiázik és úgy egyáltalán mindenben előbb a természetes módot próbálja meg. **zik is. :D

Első vizit nála másfél óra(!), mivel hitvallása szerint nagyon fontos a test és a lélek egyensúlya. Ha a lélek rendben van, a test sem lesz beteg. Házhoz viszont nem jön ki, ha beteg a baba, be kell vinni hozzá, ilyenkor viszont soron kívül fogad.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. okt. 20. 19:05

Sziasztok!


Decemberre várjuk első babánkat és ideje lenne gyermekorvos után nézni. Kit ajánlanátok a kerületben? Számomra nagyon megnyugtató lenne, ha kedves, empatikus, akár homeopátiával is foglalkozó Doktornő, vagy Doktor lenne. Gondolom a kerületben akárkit lehetne választani aki elválalná a babát, még akkor is ha utcailag nem hozzá tartozunk...vagy esetleg rosszul tudom? Köszönöm!

2013. okt. 20. 19:02
Tudtok ajánlani jó óbudai gyermekorvost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook