Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok ajánlani jó gyerekbőrgyógyász Szombathelyen? fórum

Tudtok ajánlani jó gyerekbőrgyógyász Szombathelyen? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 11. 05:10
szia, köszönöm szépen, ki fogjuk próbálni :-) neki még csak most kezdődött, 3 évesen, bár már kiskorától nagyon érzékeny volt a bőre, még a hypollergén Babe is kiütötte!!! Egyelőre csak a felsőtestét érinti, remélem, nálunk is hatni fog. Köszi még egyszer!
3. 25b103246c (válaszként erre: 2. - 25b103246c)
2012. dec. 10. 21:07

Bocsánat, csak megnyomtam a gombot.

Írtam Privát üzenetet neki, és visszaírt, neki hogyan vált be.Elmondta, hogy folyamatosan kente 2 hétig, semmi nem látszott, de két hét után kezdett múlni, 3. hétre eltűnt. Gondoltam, teszek egy próbát, és nekünk is működött, de ugyanígy, és nem úgy mint a szteroidos, hogy egyből, hanem nekünk is 2-3 hét kellett hozzá, de megérte a türelmet. Azóta nem jött vissza az ekcéma. Már 11 hónapos a fiam.Ha van még kérdésed, írj privit.

2012. dec. 10. 21:02

Szia!

Az én fiam is ekcémás volt, 2 hónaposan kezdődött.Az egész arcára kiterjedt, a füle mögött is váladékozott.

Az orvos azt mondta, ilyen súlyos ekcémát már régen látott. Szteroidos krémet írt fel, azt mondta, itt nincs más lehetőség.Bekentem, gyönyörűen elmúlt 1 nap alatt, de 1-2 nap múlva visszatért. megint bekentem, megint elmúlt, majdvisszatért. Én is kétségbeesetten keresgéltem a neten, mert láttam, hogy ez nem vezet eredményre. Egy oldalon találtam egy hölgy ajánlását ez az EXXema repair. Irtam

2012. dec. 10. 20:39
Kisfiamnak keresnék bőrgyógyászt, esetleg tanácsot, hogy ekcémára milyen nem-szteroid krémet ajánlanátok, ami bevált nektek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook