Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok ajánlani egyszerű, gyors, de annál finom főzelékfeltéteket (hagyományosakat ismerem)? fórum

Tudtok ajánlani egyszerű, gyors, de annál finom főzelékfeltéteket (hagyományosakat ismerem)? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 13. 21:33
Én szoktam tölteléket készíteni főzelékekhez,ami tulajdonképpen úgy készül,mint a töltött csirkecombba a töltelék.Ugyanúgy megcsinálom,bele jénaiba és mehet a sütőbe.Nagyon szeretjük!!!
2011. jún. 13. 20:36
Én krumpli fánkot szoktam sütni, ha nincs itthon husi, vagy virsli.Nagyon egyszerű és finom, de talán ismeritek is.Olyan mint a gombóc tésztája, de teszek bele egy kanál zsírt és egy kiskanál sütőport a liszthez, olajban kell kisütni.
7. Andela (válaszként erre: 6. - 44d5abb30c)
2011. máj. 12. 15:35
Annyi különbséggel, hogy pirospaprika, zsemle és hagyma nem kell bele. Kicsit húsosabb, mint a fasírt. Jó étvágyat hozzá! :-)
2011. máj. 12. 15:24

Ez tényleg fini, köszi!:))

Tulajdonképpen szezámmagos fasírthusit kell csinálni. Kipróbálom!;o)

5. Andela (válaszként erre: 4. - Andela)
2011. máj. 11. 14:02
Néha forró, lobogó vízben főzöm ki, és akkor pl. ragulevesbe teszem. Így levesbetét lesz belőle. De sütve feltétnek is jó, de szoktuk friss salátával is enni. Tényleg fini, nálunk mindenki szereti.
4. Andela (válaszként erre: 3. - 44d5abb30c)
2011. máj. 11. 14:00

Pontos dekát nem tudok adni semmiből szinte, úgy érzésre, ízlés szerint szoktam. Ha marad leveshús, akár abból. Ha nem, nyers darálthús. Csak úgy picit tovább kell sütni.

Szóval: Ledarálod a husit, függetlenül, hogy már főtt, vagy nyers. Adsz hozzá egy kis zsemlemorzsát (minimális mennyiség, kb 2-3 evőkanál, nem kell sok). Nem sokat, csak, az állaga miatt. Adsz hozzá tojást, 1-2 elég, husitól függően. Reszelsz bele sajtot, egy picit, annyit, hogy ne folyjon sülés közben, de érezhető legyen. Teszel bele szezámmagot, és jól összegyúrod az egészet. Persze sót, borsot ne hagyd ki! Az egész egy jól gyúrható, nem ragacsos massza lesz. Azért is nincs pontos deka semmiből, mert függ attól, hogy nyers vagy leveshús, csirke, pulyka, fácán, röfi vagy bármi más. Sütés előtt a golyócskákat belehempergeted szezámmagba, de ne nagyon, mert a sok lepotyog, de a kevés jobban ráragad. És kisütöd olajban. Nem bő olajban szoktam, és kicsi gombócokat csinálok, hogy könnyebben süljön, és enni is könnyebb.

3. 44d5abb30c (válaszként erre: 2. - Andela)
2011. máj. 11. 13:43
Oksi! Hogy is kell csinálni?:D
2. Andela (válaszként erre: 1. - 44d5abb30c)
2011. máj. 11. 11:10
Szezámmagos-sajtos húsgolyó?
2011. máj. 11. 11:07
Tudtok ajánlani egyszerű, gyors, de annál finom főzelékfeltéteket (hagyományosakat ismerem)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook