Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtad, hogy a rossmanos pelenkát a libero gyártja? fórum

Tudtad, hogy a rossmanos pelenkát a libero gyártja? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. 2a5bff1a1e (válaszként erre: 7. - Ipi)
2007. márc. 30. 21:18
.... a Rossmann is német....
2007. márc. 30. 19:24

A Rossmannos bordó tényleg jó, a Dm-es Babylove régebben jobb volt, most mintha változtattak volna valamit rajta.....

Én Liberópárti vagyok, legalábbis amíg pici a baba és folyékony a széklete.Amikor nagyobb,akkor már jó a többi is.

Egyébként van újszülötteknek való pelus, köldökvédős, hiperszuper.....én nem használtam, a 3-6 kilós Liberóval kezdtem.

9. ancsi105 (válaszként erre: 8. - Kandi)
2007. márc. 30. 18:25
Nézd meg a libero honlapját.:)
2007. márc. 30. 13:26
Én kipróbáltam több félét is Libero, Pampers, Babylove és lehet, hogy csak mert szerencsém volt, de egyikkel sem volt különösebb gondom. Pamperssel kezdtem mikor újszülött volt a lányom na abból az első napokban kifolyt a dolog egyszer, de szerintem ez a rutintalanságnak köszönhető. Azóta csak akkor fordult elő "baleset" ha valamiért nem tudtam időben cserélni a pelust. Hamarosan megszületik a kisfiam vele Liberoval szeretnék indítani - nem tudjátok olyan, hogy újszülötteknek való Libero már nem létezik? Anno még volt most meg ahol eddig néztem a mini a legkisebb 3-6kg-ig.
7. ipi
2007. márc. 30. 12:45

Ha jobban megnézitek az összes nagy bolt saját csomagolású termékét, láthatjátok, hog yki gyártja jó esetben rá van írva. Pl A tescos konzerv kukorica egy időben bonduelle volt, csak épp fele annyiért, és így tovább...

Szerintem a dm-es termékek azért is jók, mert német precizitásúak. A rossmannosban nem mindig bízom meg. Viszonta huggies classic semmit nem ér, annál jobb a flexije, a sárga. Persze a mi babánk amennyit eszik olyan sokat is kitermel, szóval olyan pelusunk nekünk még nem volt amiből ne folyt volna ki.... :-)

2007. márc. 30. 12:08
Nekem a rossmanos jött be nagyon és a bordó csomagos.
5. ancsi105 (válaszként erre: 3. - Kandi)
2007. márc. 30. 12:07
Szerintem nem, mert ha megnézed a dm-nél akcióban többnyire a pamperst látni. Ellenben a rossmannal ott pedig a liberót.
2007. márc. 30. 11:49
Nem hiszem, nekem nem vállt be,ellenben a liberoval!
2007. márc. 30. 11:43
Én úgy tudom a dm-est is ott gyártják.
2007. márc. 30. 11:41
igen
2007. márc. 30. 11:40
Tudtad, hogy a rossmanos pelenkát a libero gyártja?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook