Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudsz valami arról, hogy GYES mellett támogatott képzésre lehet jelentkezni? fórum

Tudsz valami arról, hogy GYES mellett támogatott képzésre lehet jelentkezni? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 22. 12:33

Ha ezt gyes mellett szeretnéd elvégezni,le kell mondanod a gyesröl,én most ebben a cipöben járok!Nem lehet ilyesmit csinálni,nekem a munkaügyiben mondták!De lehet azt csinálni,ha közel a gyes vége,feliratkozol utána egy tanfolyamra és nem maradsz jövedelem nélkül,mert elhelyezkedni,vagy visszamenni dolgozni a mai világban lehetetlen!Bár azt is hallottam,meg akarják szüntetni az ilyen képzéseket,mert nem éri meg!

Párom elvégzett egy ilyet,180 nap letelt,sem elhelyezni,sem elhelyezkedni nem tudták/tudott!Semmi jövedelme nincs!

2009. márc. 22. 10:20
van ilyen!én is valószínű hogy gyes mellett tanulni fogok.A helyileg illetékes munkaügyi központban kell érdeklődni hogy egyáltalán jelenleg van-e valamilyen képzés és hogy milyen...jobb ha már időben érdeklődsz(hónapokkal előtte) mert úgy tudom hogy ha indul ilyen képzés időben fel kell iratkozni nehogy lemaradj róla...
2009. márc. 21. 20:49
Engem is érdekelne ez és a sógórnőmet is. Mi is azon gondolkozunk, hogy valami tanfolyamot kellene elvégeznünk. Mert ha lejár a gyes akkor lehet, hogy nem tudunk elhelyezkedi.
2009. jan. 13. 08:37
Munkaügyi központ.
6. 580dbd446c (válaszként erre: 5. - Lizabella)
2009. jan. 13. 07:36
Én is valami hasonlót hallottam. Hogy működik ez? Hol lehetne ennek utánanézni?
2009. jan. 13. 06:52

Az egyik ismerősöm kapott ilyen támogatást úgy működik,hogy

-Mivel gyors és gépíró a szakmája(ez elavult) így le kellett mondania a gyest beiskolázták nappalin.8-14 óráig Egészségügyi iskolába.És ezért kap amíg az iskola tart 50.000 és 60.000 forint között.Jól járt mert nem a gyest kapja,és lesz egy sulija.

4. Icus (válaszként erre: 2. - 580dbd446c)
2009. jan. 13. 06:22
Szerintem a munkaügyi hivatalban:)
2009. jan. 13. 06:22
Egyáltalán van vhol ingyenes képzés a kismamáknak?
2009. jan. 13. 06:20
Valaki mondta nekem, hogy van olyan lehetőség, hogy GYES mellett ha elvégzel valamilyen szakmát vagy elmész tanulni azért kapsz vmilyen támogatást? Ez igaz? Van még ilyen lehetőség? Hol lehet ennek utánnanézni?
2009. jan. 13. 06:13
Tudsz valami arról, hogy GYES mellett támogatott képzésre lehet jelentkezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook