Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudsz ajánlani valami könnyed nyári olvasmányt? fórum

Tudsz ajánlani valami könnyed nyári olvasmányt? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 25. 17:34

Daniel Glattauer: Gyógyír az északi szélre.


Se formailag, se tartalmilag, se műfajilag sehogy se tudom behatárolni. Nagyon 21. századi és imádtam minden egyes betűjét:)


(megjegyzés: már színházba is játszák, mert elég nagy sikere az utóbbi éveknek:))

2012. júl. 25. 17:30
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. júl. 24. 09:15

Katarina Mazetti :A pasi a szomszéd sír mellől


Aki szereti a kissé cinikus humort, annak csak ajánalni tudom. Kb. 200 oldal az egész, de annyira jó, hogy fél délután alatt végeztem vele, mert nem tudtam letenni. :)


A másik:

Sáringer Károly: Indul az én bakterházam

A történet más, mint a filmé (Indul a bakterház), de a stílusa hasonló.


Vagy Lőrincz L. László könyvei.

2012. júl. 23. 13:40
Könnyed olvasmánynak Debbie Macombert ajánlom, a Kisvárosi álmok sorozat nagy kedvencem, főleg az első két rész.
2012. júl. 23. 10:16
Rosamunda Pilcher: Téli napforduló, Kagyló keresők, de bármelyik könyve. Vigyázz, ha a kezedbe veszed, nem könnyen tudod letenni.
8. ybag
2012. júl. 23. 07:45
Catherine Anderson:Az ég kékje .Romantikus,egy kicsit izgalmas,én nagyon nehezen tudtam letenni,de néha muszáj volt.
2012. júl. 23. 07:38

humoros: David Safier - Pocsék karma

romantikusabb: Katie Fforde - Száz boldog esküvőm


Ha magyar akkor Fejős Éva könyvek, talán a Mexikói kivételével.


Ha lehet kicsit régebbi, akkor Kertész Erzsébet könyveiből: Gyönyörű nyár, Szamóca lányok, Négylevelű lóhere.


Ha nem zavar, hogy tele van márkákkal és nagyravágyással akkor pedig Sophie Kinsella boltkóros könyvei vagy Plum Sykestól a New York hercegnői.

2012. júl. 23. 07:27

Rejtő Jenőtől valamit!

Talán a Csontbrigád az egyetlen kivétel, mert az nem olyan könnyed, de a többi regénye közül bármi.

Ha még nem olvastál egyet sem, javaslom kezd az "Elveszett cirkáló"-val, ami után jön a "Piszkos Ferd a Kapitány" majd a "Piszkos Fred közbe lép..." és a "Megkerült cirkáló" Romatikus, könnyed, kalandos és humoros így egyben:)

2012. júl. 22. 23:43

Santa Montefiore: A francia kertész

Nekem tetszett!:)

2012. júl. 22. 23:22
Anna Gavalda: Egyedül nem megy
2012. júl. 22. 23:19
Ja és valami olyat szeretnék, ami a modern időkben játszódik. Valami lendületes, fiatalos témát.
2012. júl. 22. 23:14
Vavyen Fable könyvek közül bármit.:D
2012. júl. 22. 23:13

Elég leterhelt vagyok az év más részén, így most keresek valami könnyen elolvasható, inkább romantikus, kalandregényes, vagy éppen humoros könyvet kikapcsolódás gyanánt.


Mit lenne érdemes elolvasnom?

Köszi a választ előre is. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook