Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen tüdőszűrésen fórum

Terhesen tüdőszűrésen (beszélgetős fórum)


2019. febr. 6. 15:56
Nem vagyok terhes. Nem kell tovább aggòdnom. Közben influenzás lettem,tènyleg nem jòkor jött volna a baba.
2019. jan. 22. 08:23
Frankó kis helyzet, igen ez megint én vagyok. Most már nem csak amiatt aggódhatok, hogy tüdőszűrőn voltam, hanem 3 napja olyan beteg vagyok, hogy na. Nem kapok levegőt a náthától, fájnak a csontjaim, alig bírok aludni, de szigorú vagyok magamhoz. Tengervizes orrspray, tea, multivitamin + C vitamin, tea minden mennyiségben és amikor csak tudok lefekszem. Amilyen kis bolondos vagyok tuti most jön össze, úgyhogy van itthon neocitrántól kezdve minden, de nem merek még egy lapáttal rátenni a helyzetemre.
2019. jan. 18. 21:56
Köszönöm! Annyi mindent olvastam, de gondoltam itt talán megnyugszom …
2. epervirág (válaszként erre: 1. - Jenett)
2019. jan. 18. 21:37
Szia! Talan kicsit megtudlak nyugtatni èn is voltam ugy egyszer tüdőszürèsen,hogy akkor mèg nem tudtam,hogy terhes vagyok.Semmi gond nem lett a kislányom mar 5 èves,okos,èrtelmes.Ugyhogy szeintem minden rendben lesz.
2019. jan. 18. 21:25
Sziasztok! Volt már úgy valaki, hogy nem tudta, hogy terhes és volt éves tüdőszűrő vizsgálaton? Lehet ebből baj? Amint felvettek az új munkahelyemre, el kellett menni tüdőszűrésre. Nem is gondoltam bele, hogy mivel babát szeretnénk, ezért nem védekeztünk. Már több mint fél éve nem sikerül, de 21 napon voltam a szűrésen, és most 24.napon vagyok, feszül a cicim és görcsölget alul a hasam. Már kiakadtam a gondolkodástól. Tudom nem szabad izgulni, azzal árt az ember a legtöbbet, ha mégis úgy lenne, de volt egy 14 hetes elhalt terhességem tavaly, úgyhogy jogosan lehetek ki. Volt ilyen szituban valaki aki már meg is szült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook