Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tüdőszűrés eredményről hány nap az értesítő, ha valamit találnak? fórum

Tüdőszűrés eredményről hány nap az értesítő, ha valamit találnak? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 19. 10:11

Engem hívtak már vissza amiatt, hogy foltot találtak, de nem tudom, mennyi idő múlva jött az értesítés. Az én foltom egész biztos, hogy nem olyan jellegű volt, mint a TBC-é.

Szerintem attól függ, hogy lelkiismeretes orvos nézi-e a felvételt, mert én is úgy tudom, hogy csak a TBC szűrés miatt csinálják.


(Egyébként asszimetrikus volt a mellem árnyéka, és ezt ráírták a kartonra is, hogy legközelebb emiatt ne kelljen vegyülnöm a gümőkórosokkal.)

2013. júl. 19. 10:08
Van olyan tipusú tüdőrák, amit csak későn lehet látni!
2013. júl. 19. 09:24
A tüdőszűrés célja elvileg a TBC kiszűrése. Ezt annak a volt kolléganőmnek mondták, akinek daganatot találtak a mellkasában (nem tűdőrák), és kiderült, hogy már a 4 évvel korábbi tüdőszűrőjén is látszott, de nem szóltak neki...
2013. júl. 19. 08:56
Meg az is érdekelne, hogy ennek mennyire van értelkme? Egyik ismerősöm anyukájának nem mutatta ki a II-es tüdőrákot pölö. Mit mutat ki?
2013. júl. 19. 08:54
Tüdőszűrés eredményről hány nap az értesítő, ha valamit találnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook