Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tüdőrák, agyi áttéttel. Tapasztalatokat szeretnék. fórum

Tüdőrák, agyi áttéttel. Tapasztalatokat szeretnék. (beszélgetős fórum)


2009. nov. 4. 13:00
Ettől a borzalmas betegségtől mindenkit mentsen meg a sors,a teremtő, az Isten,-mindegy minek hívjuk! Néhány hét, pár hónap, és fájdalmas búcsú,ennyi volt az élete...sajnos!
2009. máj. 26. 22:26
Amire Te célzol, hogy legbelül dől el, az sajnos már eldőlt. Szinte mindenhova szétvitte már a vérkeringés, lehetetlen egyesével orvosolni őket, főleg, ha kissejtes is, agresszív is.
2009. máj. 26. 22:24
Fú, ez rengeteg. Sok van a tüdőben is, de a csont- és a többi... Nagyon sajnálom. Ez kb. pár hónap, ha minden jól megy. Sajna ismerőstől tapasztalat, nem is egytől. Az utolsó időkben már nagyon kommunikatív sem tud lenni majd, úgyhogy most próbáljátok meg a legtöbbet kihozni belőle. Szép emlékeket felhozni, a dolgait rendezze el, hogy nyugodt legyen. Úristen, nagyon sajnálom. sok erőt a rokonoknak és Neked.
2009. máj. 26. 09:00
Szia! Nekem a Nagypapamnak volt attetes rakja, eloszor tudo, majd maj es a vegen (mindez kb 3 honap alatt zajlott le) agy. Egyik naprol a masikra romlott le, nem fokozatosan, es 3 honap alatt elvitte. :-(( sajnos nem tudok mast irni, nekunk is azt mondtak, hogy semmi nem hasznal.
2009. máj. 26. 06:07

Köszi a válaszokat.

Sokat olvastam erről a betegségről, de még mindig nem tudom elhinni, hogy neki ennyi volt..:(

2009. máj. 25. 23:25
Helló! Igazából egy ismerősöm volt rákos, aki azóta már sajnos nem él. a hozzátartozói rengeteg dologgal próbálkoztak, pl. búzafű préselt levével. amikor elkezdték alkalmazni, úgy tünt, hogy jobban van tőle, de sajnos nem tudták hosszabb ideig , mert közbeszólt a sors. Neki egyébként agydaganata és azt hiszem, tüdőáttétek voltak.
2009. máj. 25. 21:51

Ha áttét is van sajna nincs remény...

Bárcsak segíthetnék!

2009. máj. 25. 19:08

Tudásbázis - A barátomnak daganat volt a veséjében. Kivették, de áttétek vannak. Meggyógyulhat?


Szerintem van megoldás, csak nehéz megtalálni!

2009. máj. 25. 18:35

Egy jóbarátom az érintett, olyan fiatal még... Kissejtes tüdőrák, amely agresszív fajta, a diagnózis felállításakor áttéteket adott a májba és a tüdőkörnyéki nyirokcsomókba. Később csont- majd most agyi áttétek, 8-10 db van, kb 1 centisek.

A doki kertelés nélkül közölte, nem lehet meggyógyítani.

Én hiszem, hogy minden betegség lélekben, "belül" dől el. Nem vígasztalást, reményt szeretnék, hanem tapasztalatokat.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook