Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tüdőklinikán tudnátok orvost ajánlani? fórum

Tüdőklinikán tudnátok orvost ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2017. okt. 31. 09:49

Kedves Sáranéike! Ónnan mindenképp hozd el! Egy orvos sem tud ott gyógyítani! Anyu is ott volt de már nem tudja sajnos igazolni. Tegnap írtam de eltüntették az írásomat

Talán mert leírtam benne a két nő nevét aki hozzásegítette anyukámat a h... hoz. Vidd el onnan

2017. okt. 15. 08:41
Türelmet és kitartást kívánok holnapra.Anyukádnak gyógyulást
2017. okt. 14. 16:23

Tényleg rég volt a szoc.

Csak bízni tudok abban, hogy most jobb lett az ellátás, gyógyítás, bár, sok rosszat hallani.....

13. kristo_f (válaszként erre: 12. - Sáranénike)
2017. okt. 14. 16:14
Nyugosztalja! Rég volt, még bőven a szocializmusban.
12. Sáranénike (válaszként erre: 11. - Kristo_f)
2017. okt. 14. 15:56

Köszönöm, hogy írtál!

Nagyon sajnálom Édesanyádat, Isten nyugosztalja!

Bízom abban, hogy az én Anyum meggyógyul. Hétfőn meglátjuk, ki és milyen lesz az orvos és az ellátás, stb...aztán majd meglátjuk!

Majd meg fogom írni, hogy mi volt...

11. kristo_f (válaszként erre: 10. - Sáranénike)
2017. okt. 14. 15:17

Elméletileg mindnki jó orvos

Készülj fel a sorállásra. Nem ugy megy hogy bementek időpontra és azonnal kézbeszik anyádat

Nem linkelem be a cikkeket a tüdőklinikárol....

Meglátjátok milyen az orvos, borravaló meglebegtetése és meglátjátok mi lesz


Viszont olvastam egy korábban ott dolgozó orvosrol nagyon jókat

Törökbálintron dolgozik most

[link]

osztályvezetője.


Ha gond van, tessék erősködni és átszállítatni, természetesen előzetes megbeszéléssel


Anno anyám is a bp-i Tüdőklinikán volt. Akkor már agyilag nem volt topon és leesett az ágyrol, combnyaktörés, Honvédkórház

Ellátták a lábát és ott feküdt tovább, de a "szokásos" vizenyőt nem szívták le, már nagyon rosszul volt

Megvártam az osztályvezető katonaorvost, udvariasan elmondtam mi van és mit kellene tenni

Leszivták, jobban lett

Visszakerült a tüdőkorházba, de már annyi is volt neki

Mondtam, húzzák ki belőle a felesleges infúziókat, az már csak szenvedés

Másnap meg is halt


Na, nem akarlak elkeseriteni, de légy határozott ha ugy látod nem megy minden rendben

2017. okt. 14. 12:59

Azért mégis reménykedem, hátha valaki tud ajánlani

jó Orvost...

9. Sáranénike (válaszként erre: 8. - Bozsu55)
2017. okt. 14. 12:56
Igen, tudom, hogy nem kellene idegeskednem, de hát sokszor nem könnyű! Köszönöm Édesanyám nevében is a jókívánságot! Minden jót neked is!
2017. okt. 13. 20:00
Ne idegeskedj biztos jó orvosok vannak és minden rendben fog történni,ezt kívánom.
7. Sáranénike (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
2017. okt. 13. 10:22
Budapesten élünk. Ide irányították: Semmelweis Egyetem Pulmonológiai Klinika, 1125 Budapest, Diós árok 1/c.
6. Sáranénike (válaszként erre: 4. - 5fd0bd70c7)
2017. okt. 13. 10:06

Szia! Bocsánat, erre nem gondoltam (kicsit ideges vagyok).

Ez a címe: Semmelweis Egyetem Pulmonológiai Klinika, 1125 Budapest, Diós árok 1/c.

2017. okt. 12. 21:01

Ahol ezt diagnosztizálták ott nem irányították konkrét kórházba?

Nem mindegy hogy merre laksz.

4. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 3. - Sáranénike)
2017. okt. 12. 18:52
Helyileg melyik klinika? Van egy csomó az országban, ha konkrét dolgot írsz, akkor könnyebb segíteni
2017. okt. 12. 16:34
Senki nem ismer a Tüdőklinikán jó Orvost?
2017. okt. 12. 10:05
Kérem, aki tud segítsen!
2017. okt. 12. 09:08

Szép reggelt Mindenkinek!

Édesanyám tüdejében találtak egy kicsi daganatot, úgyhogy beutalót kapott a Tüdőklinikára, ahol először biopsziát vesznek, utána megműtik.

Ezért kérném, ha valaki tudna jó szívvel ajánlani egy jó Orvost, nagy kő esne le rólunk!

Kérlek benneteket, kérdezzetek körbe! Elég sürgős lenne, mert most hétfőn Édesanyámnak be kell feküdnie.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook