Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnivalók a gyermekágyról fórum

Tudnivalók a gyermekágyról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tudnivalók a gyermekágyról

2012. szept. 19. 19:40

32 orás vajudásbol kb 4 órát aludtam, s utánna is csak 3 orát sikerült, mivel a pici végig velem volt,s hát éhes lett kb 3 oránként, ami persze jó, de nem bántam volna ha plusz pár orára más figyel rá, s ki tudtam volna jól aludni magam. ugy hogy a 4 nap amit bent töltöttünk nagyon fárasztó volt, de utánna szerencsére szüleim 2 hétre jöttek látogatóba, így abban a 2 hétben tudtam pihenni(nappal), utánna kövi hét nagyon hosszú volt, mert egyedül voltam otthon, mivel a férjem délutános müszakban melozott. S persze ne mondja azt nekem senki, hogy én is akkor pihenjek mikor a kicsi.... ja persze, s az étel magátol fog főlni, s a ház kitakaritja magát, s ruhák öntisztitók, mosogaítni meg minek....


De most már sokkal jobb, lehet mert már hozzászoktam a kevés alváshoz :D

De szerencsére a férjem ha itthon van pár órára át veszi a picit, s olyankor van idöm plusz órát pihenni. :D

1. pi
2009. ápr. 14. 17:03
A szülést várva sokan nem is gondolnak arra, hogy mit takar a gyermekágy és mit kell ilyenkor tenni.
A szülés utáni hat-hetet nevezzük gyermekágynak, amikor is a kismama méhe regenerálódik, begyógyulnak a szülés alatt keletkezett sebek (gátmetszés) és a mellek megkezdik új szerepüket.

Ugrás a teljes írásra: Tudnivalók a gyermekágyról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook