Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok segiteni abban, hogy milyen pargrafusra hivatkozva tudnék azonnali hatállyal felmondani a jelenlegi munkahelyemen? fórum

Tudnátok segiteni abban, hogy milyen pargrafusra hivatkozva tudnék azonnali hatállyal felmondani a jelenlegi munkahelyemen? (tudásbázis kérdés)

2014. jan. 19. 11:26

Az azonnali felmondás a dolgozó részéről, (ezzel egyenértékkű gyakorlatilag, ha egyszerűen be sem mégy dolgozni) azzal jár, hogy a munkaügyi központban regisztrálnak ugyan, és ha úgy adódik, ki is közvetítenek egy másik munkahelyre, de 6 hónapon keresztül egy fillér nem sok, annyit sem kapsz tőlük.


Tehát ezt a módit csak akkor válaszd, ha már másnap tudsz hova menni dolgozni, és ott vagy pénzben, vagy munkában-időben jobb feltételek várnak, mint amit most otthagyni szándékozol.

Ha ilyen nincs, de mégiscsak menni szeretnél, inkább célszerű elérni a főnöknél a munkaviszony "közös megegyezéses" megszüntetését.

2009. febr. 11. 16:54

nem kell paragrafus, a dolgozónak nem kell indokolnia. Viszont nincs azonnali.

Itt egy minta:


FELMONDÁS A DOLGOZÓ RÉSZÉRŐL

……………………… igazgató részére

Helyben

Alulírott …………………………… mint a …….………..…….. Rt/Kft. dolgozója a

közöttünk ……………….……. napján létrejött és fennálló munkaszerződésünk,

valamint az Mt. rendelkezései alapján élek a rendes felmondás jogával, és

bejelentem, hogy a munkaviszonyomat rendes felmondás keretében meg kívánom

szüntetni.

Kérem, hogy a felmondási idő letöltésétől szíveskedjenek eltekinteni. Amennyiben

erre nincs mód, természetesen a jogszabály szerint megállapított felmondási időt

ledolgozom.

Kérem, hogy a munkaviszony megszűnése napján a járandóságaimat, valamint az

Mt. 99. § szerint működési bizonyítványt szíveskedjenek kiadni.

Kelt: ………………….

…………………..…

aláírás

2009. febr. 11. 16:42
Jó kérdés. Nálunk úgy müködik, írunk egy munkaviszony megszüntető levelet az igazgatónak hogy mikortól, és kész is van. Ujabban nem szokás indokolni. Persze ez munkahelye válogatja.
2008. aug. 26. 22:57

Pl. ha jogszabály ellenes munkavégzésre kényszerítenek, és ezt jelzed írásban felettesed felettesének, s változás nem történik.

De ebben az esetben a közös megegyezéssel törnénő felmondást javasolom, s a munkaadó tekintsen el a felmondási idő letöltésétől. (Ehhez pedig korrekt viszony beosztott-főnök között. Más nem jut hirtelen az eszembe.

Egyébként gratulálok, én már 4 éve vagyok munkanélküli, 50 évesen. Igaz, angolul éppen csak értek. Adminisztratív vonalon dolgoztam, de az e-adózást ismerem.

6. 298dc77b34 (válaszként erre: 5. - Tunduska)
2007. dec. 26. 20:53
persze, írd nyugodtan. Lehet, hogy csak honap tudok válaszolni, mert lassan mennem kell.
5. tunduska (válaszként erre: 3. - 298dc77b34)
2007. dec. 26. 20:45
Köszi,de a többit priviben megirhatnám Neked ?(konkrétumok...)
4. tunduska (válaszként erre: 2. - 530948c2ab)
2007. dec. 26. 20:42
ÉN is nagyon örülök,hogy van,DE! most változtatni szeretnék.Na persze nem munkanélküli akarok lenni :-),hanem másik munkahelyre szeretnék menni dolgozni.Megnyugtatlak igen ritkán,és kényszerből teszem meg ezt a lépést.Amúgy egy multicégnél dolgozom,és valljuk be őszintén ami ott megy nem éppen egy leányálom.(a munkaerő kizsákmányolására értettem)
2007. dec. 26. 20:35
§-t tudnék mondani,de tudni kéne, h. milyen alkalmazott vagy (tehát melyik tv. vonatkozik rád). Hogyan szeretnél felmondani, mert az azonnali hatály a rendkívüli felmondással valósítható meg, aminek elég kemény kitételei vannak a munkavállaó részéről is.
2007. dec. 26. 20:30
én örülnék ha lenne munkahelyem
2007. dec. 26. 20:28
Tudnátok segiteni abban, hogy milyen pargrafusra hivatkozva tudnék azonnali hatállyal felmondani a jelenlegi munkahelyemen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook