Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok olyan légzésfigyelőt ajánlani, ami nem ad ki zavaró hangot, amikor bekapcsolom, illetve beteszem az alvó babát? fórum

Tudnátok olyan légzésfigyelőt ajánlani, ami nem ad ki zavaró hangot, amikor bekapcsolom, illetve beteszem az alvó babát? (tudásbázis kérdés)

7. havanesekutyus (válaszként erre: 6. - Zszszszs)
2018. szept. 25. 10:44

Ez légzésfigyelő, de értem, hogy mit akarsz mondani.

Mi mindenképpen veszünk, így számomra nem hasznos a pro és kontra vélemény, ki miért, miért nem tartja hasznosnak. Erről nem is szeretnék vitatkozni, konkrétan csak annak a típusnak a működése érdekel, amit leírtam.

2018. szept. 25. 09:53
A bébiőr őrületről: amiért kitalálták, az a bölcsőhalál megelőzése. A bölcsőhalál kifejezetten szívelégtelenség következkménye, nem igaz, hogy a gyerek elfelejt lélegezni stb. Viszont jó arra a bébiőr, hogy egy gonddal több legyen, a sok teendő mellett még erre is figyelni, és izgulni, ha megszólal, mert megszólal, sokszor, a rettegés egy újabb módozata. Az első unokámnál még végigszenvedték ezt a lányomék, a másodiknál már győzött a józan ész, elő se vették ezt a vacakot.
5. havanesekutyus (válaszként erre: 3. - Babyapocakban)
2018. szept. 25. 09:31

Akkor Te elégedett voltál az AC017-tel? Nem tudom, akkor a véleményíró lehet, hogy valamit rosszul állított be, mindenesetre megnyugtató, hogy nálatok nem sípolt bekapcsoláskor, és a szüneteltetés alatt sem.

Elég volt az egy érzékelőlap? Nem mászott le róla a baba?

4. havanesekutyus (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2018. szept. 25. 09:28

Erre a véleményre alapoztam, emiatt nem mertem még megvenni:

"Leteszem a babát, bekapcsolom a légzésfigyelőt, s egy nagyon hangos sípszóval jelzi, hogy bekapcsoltam. Ez egy alvó baba mellett nem igazán előnyös.

Ha kiveszem a babát, le tudom a pause gombbal állítani, azonban 30 másodpercenként ugyanolyan fülsüketítő sípolással jelzi, hogy ő bizony be van kapcsolva. Szoptatás közben ez sem túl barátságos."

3. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2018. szept. 25. 07:52
Nekünk az volt, akkor vinnyog, mikor éjszaka félálomban úgy veszed ki a bébit, hogy elfelejted kikapcsolni.
2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2018. szept. 25. 06:44

Nekünk AC 601 van, igaz ez bébiőr is egyben.


Nem értem, mire gondolsz a sípolás alatt.


Nálunk ki van kapcsolva, és akkor kapcsolom be, ha a gyerek már a kiságyban van. Semmilyen hangot nem ad ki.


Mielőtt kiveszem a gyereket, kikapcsolom, így szintén nem ad semmilyen hangot.

2018. szept. 24. 15:14

Sziasztok,


olyan megbízható légzésfigyelőt szeretnék venni, ami a babát a pihenésben nem zavarja, ha minden rendben van.

Az Angelcare AC017 tetszik, és árban is jó, de ez hangosan sípolva jelzi a vélemények szerint, ha berakom a bébit, és szüneteltetésnél is vinnyog.

A keret 25-35 ezer Ft. Bébiőrünk már van, így sima légzésfigyelő kellene.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook