Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok nekem segíteni a TEK-kel kapcsolatban? fórum

Tudnátok nekem segíteni a TEK-kel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)

2012. nov. 10. 17:57
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2012. nov. 10. 17:46
A police.hu-n az állások alpontból a 3. vonatkozik ide.olvasd el, ott vannak a letölthető dokumentomok is.
2012. nov. 10. 17:44
Van TEK-es ismerősünk.Nem lennék a párja az fix.Nem egyszerű az az élet,az a munka.Igaz,a pénz viszont jó.
2012. nov. 10. 17:43

A pszicho alkalmasság legalább olyan fontos, mint a fizikai. A legtöbben itt esnek ki, mert borzasztóan kemény.

Emellett min. 2 év szolgálatban eltöltött idő után lehet csak jelentkezni. Tehát első körben normál rendőri szolgálatra készülj.

A minimum erőnléti:

fizikai előszűrés követelményei:

 40 m futás - 6,20 sec

 250 m futás - 45,00 sec

 emelés földről saját testsúly 100 %-nak megfelelő + 20 kg súllyal 3X

 fekvenyomás saját testsúlynak megfelelő súllyal: szabályosan végrehajtva (mellet érintve) minimum 6X

 kötélmászás - teljesítése 1X, függeszkedve

 húzódzkodás - statikusan, ütemezetten végrehajtva (rúd az áll vonaláig, nyújtott karú függésbe engedve) 10X

 tolódzkodás - statikusan, ütemezetten végrehajtva (nyújtott karú tartásból derékszögig leengedve) 12X

 felülés - 2 perc időintervallumban, 80X

 négyütemű fekvőtámasz - 1 perc időintervallumban, 30X

 cooper-teszt - 2700m

 úszás - 200m távolság teljesítése, megszakítás nélkül gyors vagy mell úszásnemben 7 perc alatt

2012. nov. 10. 17:41
tudtommal a tek-hez csak rendőrségi berkeken belülről lehet bejutni és akkor csak ha hivatásos már az illető. Kívülről nem. Ahhoz hogy valaki hivatásos legyen az is egy tortúra. A fiam harmadszor fut neki.
2012. nov. 10. 17:20
Sehol sem találok az interneten arról hírt, hogy milyen felvételi követelmények kellenek a TEK-re. Csak a fizikai van fent. Esetleg tudna valaki segíteni ebben? Köszönöm előre is! :)
2012. nov. 10. 17:19
Tudnátok nekem segíteni a TEK-kel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook