Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok nekem olyan hajszínezőt ajánlani, ami 6-8 mosás után lekopik? fórum

Tudnátok nekem olyan hajszínezőt ajánlani, ami 6-8 mosás után lekopik? (tudásbázis kérdés)


13. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Veruuus)
2012. febr. 2. 18:20

Szia! Fodrászkellékben tudsz vásárolni. Több cégnek vannak ilyen színezői. Amiről Te beszélsz, az fizikai színező, ami azt jelenti, hogy nem tartalmaz hidrogén-peroxidot, mint a hajfestékek, és kémiai színezők (ezek az általad megnevezett huszonegynéhány mosásosak).

Tehát felkened, és tulajdonképpen csak a szálakat fedi be, tehát magában a hajszálban nem bont meg kémiai kötéseket, így amint a hajszál felületéről lemosod, eltűnik róla a szín néhány mosás alatt.

Nekem így volt poénból lila és pink a szőkében. Förmedvény volt :D, de párszor megmostam, és se híre, se hamva nem volt.

2012. febr. 2. 18:08
Iazából nem akarom világosítani, hanem inkább azt szeretném, ha kicsit vörösesebb lenne.
11. kinni (válaszként erre: 6. - Veruuus)
2012. febr. 2. 18:06
Esetleg melír vagy satír csíkok lenne még megoldás.
10. kinni (válaszként erre: 6. - Veruuus)
2012. febr. 2. 18:04

Ha világosabbra szeretnéd a színező nem elég, az nem fogja kivilágosítani.

Az baj a festéssel, hogy abba van hidrogén meg ammónia ami roncsolja a hajat.

Nekem a fodrász a tövét leszívja de kímélő talán 3 %-os hidrogénmentes cuccal, majd ammóniamentes színezővel színezi. Az alfaparf. Sokkal jobb a hajam minősége, a hátránya, hogy tovább tart, 4 óra hosszát szoktam a fodrásznál ülni.

9. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 8. - Globus)
2012. febr. 2. 18:00
Nem.A szinezők általában húszon akármennyi mosást bírnak.De én nem,mert szeretem sűrűn változtatni a hajszinem :)
2012. febr. 2. 17:59
Az összes ilyen... :)
7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 6. - Veruuus)
2012. febr. 2. 17:59

Irtam,kínaiba lehet kapni.Az magyar cucc,nagyon olcsó,nagyon régóta használom és szuper!

Ne fesd,az nagyon tönkre vágja a hajadat!

6. Veruuus (válaszként erre: 5. - Kinni)
2012. febr. 2. 17:57

ez elég rossz hír.. :S Akkor inkább vegyek festéket?

eddig nemvolt festve a hajam, mert nyáron nagyon szép színe van, világosbarnás-vöröses, azonban télen eléggé bebarnul, ezért gondoltam a színezésre.

2012. febr. 2. 17:53
Vigyázz velük, én világosbarna színezőtől jó sötét sötétbarna lettem ami a doboza szerint lejön és lekopik, ezzel szemben a fodrász még hónapok múlva valami speckó olajjal sem tudta leszedni, le kellett szívatni. Úgy emlékszem palette volt.
4. Veruuus (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. febr. 2. 17:46
"casting" alatt a loréál casting créme gloss-t érted?
2012. febr. 2. 17:40
Én ilyet használok ezer éve.Kínaiban veszem,van rengeteg féle szín,és 150 ft egy tasak.Magyar termék amúgy.Nagyon bevált,nagyon szeretem :))
2012. febr. 2. 17:39
casting a legjobb
2012. febr. 2. 17:39
Tudnátok nekem olyan hajszínezőt ajánlani, ami 6-8 mosás után lekopik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook