Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok nekem jó sampont és balzsamot ajánlani? fórum

Tudnátok nekem jó sampont és balzsamot ajánlani? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 7. 14:50
head soulders,schauma balzsam,
2011. máj. 7. 14:25

Én ezer éve a WU2-t használom. Az tisztit legjobban és nem teszi tönkre a hajat.

Nekem egyébként normál hajam van. Hetente egyszer mosom.

Ha kipróbálok valami mást, akkor biztos, hogy koszosnak érzem a hajam, vagy bezsirosodik, vagy száraz lesz, vagy korpás. Ahogy visszatérek a WU2-höz rögtön rendeződik.

A balzsamot nem szeretem, mert az is piszkos érzetet ad. Úgy érzem mintha csomókban állna a hajam, igy balzsamot nem használok.

2011. máj. 7. 13:16
A glizkur termékek nagyon jók.Illetve az elsev is.Barzsamba a a Golf a legjobb,gyerek korom óta azt használok,immár minimum 17 18 éve.
10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - 5221355151)
2011. máj. 7. 12:47
A Rausch is svájci, szigorúan itt készítik, 120 éve :)
2011. máj. 7. 12:40

Köszönöm a sok segítséget!!

Korábban festet hajra használtam egy nagyon jó sampont, amitől nem is zsírosodott St.Ives (sviss formula) volt a neve, de már sehol sem lehet kapni.

2011. máj. 7. 12:36
Ja és hát igen, nem olcsó, de a gyógynövényeket kézzel szedik, és azt meg kell fizetni. De tényleg nagyon bevált nekem, és nem kell 1 decit mosásonként elhasználni, csak keveset, szépen bemasszírozni. És nincs tele mesterséges habosítóval sem, ezért nem habzik annyira, de nem is kell.
2011. máj. 7. 12:36
A Syoss korpásodás elleni samponját még nem próbáltam, de a többi változat hibátlan állagot biztosít, főleg a balzsammal kiegészítve.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 5221355151)
2011. máj. 7. 12:36
Revalid. Nem olcsó, de jobban habzik, mint az átlag sampon és nagyon kevés elég belőle. Minden hajtípusra való, fehérjetartalmú, nyugtatja a fejbőrt. A zsíros hajra valók egyébként sem jók, csak jobban zsírosodik a haj. Balzsamot nem használnék csak havi egyszer pakolásként frissítésnek, inkább kifésülőbalzsamot és úgy kell felvinni, h lehajtok a fejed és csak a végekre fújsz, hogy ne kerüljön a tőre, mivel az is zsírosít, mint a balzsam.
2011. máj. 7. 12:34

[link]


a sima, vagy a tengerimoszatos:


[link]

2011. máj. 7. 12:33

Szia,


én a Rausch samponokat ajánlanám neked. A zsírosodás ellenijük a tengermoszatos, ez sötétzöld, de nekem a teljesen sima világoszöld - normál hajra való - változat is abszolút elűzte a viszketésproblémát, ráadásul a sampon természetes összetevőkből van, magas gyógynövénytartalommal. A balzsamuk használatát ajánlom azért utána, különben nehéz fésülni, ha sok hajad van.


Üdv

b

2011. máj. 7. 12:31
Szerintem a gliis kur is nagyon jó.
2011. máj. 7. 12:28
sampont nem tudok mondani, mert Én is frucitst használok, balzsamból viszont a legjobb a Golf - szerintem.
2011. máj. 7. 12:23

Sziasztok!

Hát az a helyzet nálam, hogy korábban eléggé zsírosodott a hajam. Most heti kétszer szoktam mosni. Korábban a fructis dúsít és tartást ad (hogy a hajtövem ne lapuljon le) samponját használtam, de mióta megújult nem jó. Zsíros hajra valót nem szeretnék használni, mert egy idő után el kezd viszketni a fejbőröm tőle, meg egy picit korpásodni is. Eleve vastag szálú hajam van és sok (nem az a nagyon durván sok, de elég). Muszáj vagyok festetni is, mert nagyon korán elkezdtem őszülni sajnos. Nem az nagyon sima hajam van, egy picit hullámos. Elég rakoncátlan. Olyan kellene, ami nem puhítja meg teljesen, hogy ne zsírosodjon gyorsabban, de még is ne olyan durva tapintású és könnyebben kezelhető legyen. Ráadásul sok babahajam van, amivel nem tudok mit kezdeni. Itthon össze szoktam fogni, hát azokat nem lehet hozzátűzni, állandóan tekerednek össze-vissza, mintha meg sem fésülködtem volna. Tépetni szoktam. Festetni két-három havonta szoktam (mondjuk gyakrabban kellene, mert hamar látszanak az ősz hajszálaim, de nem akarom tönkre tenni a gyakori festegetéssel). Nem szoktam hajformázókat használni. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét!!


Heni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook