Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok nekem jó gyakorlati oktatót ajánlani Debrecenben az Orbán Autósiskolánál? Illetve azt is megmondanátok, hogy milyen autón oktat? fórum

Tudnátok nekem jó gyakorlati oktatót ajánlani Debrecenben az Orbán Autósiskolánál? Illetve azt is megmondanátok, hogy milyen autón oktat? (tudásbázis kérdés)

4. Newgirl (válaszként erre: 1. - Lili_Lili)
2011. jan. 31. 15:51

Szia!


Ajánlom az Autós Tanodát, vezetője,oktatója Hajdu Sándor száma:06 30 4140540

Neki egy Nissan-ja van azzal oktat.

Én több mint 10 éve tanultam nálla és vele vezetni, semmi rosszat nem tudok rolla mondani.

Higgadt,nyugodt,jol elmagyaráz mindent, neki is érdeke, hogy jól megtanuljanak vezetni akik nálla tanulnak, és 100 %-osan menjenek vizsgázni.

Itt van az oktatóközpontja a Segner téren a Csap,utca és a Vendég utca között.

2011. jan. 31. 15:35

Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ, én is őt néztem ki, csak az a baj, hogy ő dízeles autón oktat, én pedig benzinesen szeretnék tanulni, mert nekünk is benzines autónk van. Priviben esetleg meg tudnád adni a számát? Előre is köszönöm!:)

2011. jan. 31. 15:30
Én annó Szathmári Lászlónál tanultam. Nála megértőbb, kedvesebb oktató szerintem a világon nincs. Ha még oktat, akkor őt bátran javaslom! :)
2011. jan. 31. 15:23

Sziasztok!

Tudnátok nekem egy jó gyakorlati oktatót ajánlani az Orbán Autósiskolánál? Illetve azt is megmondanátok, hogy milyen autón oktat? Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook