Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok nekem jó fodrászt ajánlani Debrecenben? fórum

Tudnátok nekem jó fodrászt ajánlani Debrecenben? (beszélgetős fórum)


6. 3c111cc40f (válaszként erre: 5. - Lili_Lili)
2010. jún. 18. 21:54
A döntés a tied :) Ha kell a mobilszáma, irj!
5. Lili_Lili (válaszként erre: 4. - 3c111cc40f)
2010. jún. 18. 19:18

Szia!


Nagyon szépen köszönöm neked is!:-) Megnéztem az iwiw-en, tetszenek a munkái. Mostmár bajban vagyok, hogy kihez menjek.:-)

4. 3c111cc40f (válaszként erre: 3. - Lili_Lili)
2010. jún. 18. 18:15

SZia!


Én a Sámsoni útra járok egy fodrász csajhoz, nagyon jól dolgozik. Pusztai Henrietta, keress ré iwiwen, vannak fent képek is a frizurákról. Nekem a menthetetlen vörös hajamból (padlizsán) nagyon szép szőke melirt csinált, azt esküvői frizumat is ő fogja csinálni. Ha érdekel, adok tel. számot. Nem olcsó, de nagyon jó, sokan járnak hozzá!

3. Lili_Lili (válaszként erre: 2. - Bibe80)
2010. jún. 18. 13:02

Szia!


Igen, azt hiszem tudom hol van, a Meki mellett abban az új építésű házban?

Szívesen elmennék hozzá, próba szerencse, hátha ő lesz az igazi.:-)

Tudnál nekem egy nevet és tel. számot írni priviben? Esetleg egy körülbelüli árat?:-)

Előre is köszönöm szépen a kedvességed!

2. Bibe80 (válaszként erre: 1. - Lili_Lili)
2010. jún. 18. 12:44

Szia Lili!


Én éppen délután megyek a fodrászomhoz, aki a Füredi úton dolgozik az Elit szépségszalonban.....ismered a helyet?

Fiatal, dinamikus csajszi és én eddig mindig meg voltam vele elégedve.......remélem nem amostani lesz a kivétel? :-)

Nekem rövid (lassan félhosszú) a hajam és állítólag azt szereti jobban vágni, de simán kinézem belőle, hogy a hosszú hajból is ki tudja hozni a maximumot!

Hm????

2010. jún. 18. 12:39

Olyan embert keresnék, aki jól dolgozik és nem túl drága. Egyszerűen nem találok olyan fodrászt, akihez visszajárnék, mert olyan jól levágta volna a hajam. Hooszú hajam van.

Köszi előre is.:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook