Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok jó (homeopátiás) gyerekorvost ajánlani? Aki elsősorban orvos, de természetes gyógymódokat is alkalmaz. (Budán) fórum

Tudnátok jó (homeopátiás) gyerekorvost ajánlani? Aki elsősorban orvos, de természetes gyógymódokat is alkalmaz. (Budán) (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 12. 10:41
Mi a XXI-ben lakunk,de tudtommal nem tul jo az ottani homeos gyerekorvos. :(
2010. nov. 11. 13:10
Melyik kerületben keresel?A mi gyermekorvosunk is foglalkozik homeopátiával,18. kerület.
2010. nov. 11. 12:14

Amugy olyan jo,hogy osszevontak ezzel a halott topiccal a kerdesemet.Ennek igy mi ertelme?


Magika koszonom.Majd irok privit ha nem gond.

2010. nov. 10. 12:25

Dr. Morvay Judit

A XIX. kerületben van rendelője.

2010. nov. 10. 11:45
Marmint homeopatias gyerekorvost..ciki! :)
2010. nov. 10. 11:44
Tudtok ajanlani Budapesten megbizhato homeopatis gyerekorvost?
2009. febr. 15. 13:07

Szia!

Kérdés, olyan kéne-e, akit házi gyerekorvosnak választanátok, vagy megteszi olyan is, akihez bejelentkeztek és a házi gyerekorvosotok mellett konzultálsz Vele, beállít egy alkati szert, stb., stb.

Mikor ott éltünk, nekem is hasonló gondom volt...én nem találtam olyan homeopátiás orvost, akit megfogadhattunk volna gyerekorvosunknak is...aztán azóta már elköltöztünk.

Amit tudok, nagyon dícsérik Dr. Halász Gabriellát, és a 3.kerületi Dr. Sík Ildikót, de Nála annyian vannak, hogy állítólag hónapokkal előtte be kell jelentkezni.

Sok sikert, üdv: Kati

2008. okt. 19. 12:36
Tudnátok jó (homeopátiás) gyerekorvost ajánlani? Aki elsősorban orvos, de természetes gyógymódokat is alkalmaz. (Budán)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook