Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnál ajánlani olyan hajápoló spray-t, ami alkalmas a hullámos tincsek kordában tartására és használható minden nap, száraz hajon is? fórum

Tudnál ajánlani olyan hajápoló spray-t, ami alkalmas a hullámos tincsek kordában tartására és használható minden nap, száraz hajon is? (tudásbázis kérdés)


12. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2020. márc. 9. 21:27

Valamikor zsengekoromban volt zsíros, és a végénél száraz hajam. De ugyanaz pepitaban.


Egy csőrös flakont (pl. Hajfestékek) fel kell tölteni 1/3 sampon/vízzel, a többet telenyomod, megmosod. Kis gyakorlás után azt és csak azt oblited és szaritod.


Amúgy én nedvesitett, hajolajos kezzel nedvevitek, és a LENYEG: gravitáció. A vékony göndör hajat össze kell gyúrni sorszor a levegőn száradás alatt

11. NomNom (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2020. márc. 9. 15:42
Én rendeltem strawberrynetről. Gondolom más oldalakról is rendelhető.
10. andi6020 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2020. márc. 9. 15:38

Szia


Ezt én sajnos magyar oldalon nem találtam meg. Hol lehet beszerezni?

2020. márc. 9. 15:30
Nincs mit, én 10 évig vasaltam mire rájöttem, hogy göndören is szép lehet.:) Mondjuk ehhez nekem is az kellett hogy ne is fésüljem.
8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - NomNom)
2020. márc. 9. 15:25
köszönöm szépen a tanácsot ,mindenképpen utánanézek a terméknek!
7. NomNom (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2020. márc. 9. 15:22
Teljesen bio, természetes anyagokból. Szerintem a póthajnak nem kellene hogy ártson. Legalábbis a gliss kurnál és a többinél sokkal jobb. Mondjuk vszeg drágább is. Én netről rendeltem.
2020. márc. 9. 15:09
egy márkát kihagytam a felsorolásból,a kallost.Erre emlékszem,hogy régen használtam,de nem emlékszem már ,mennyire voltam vele elégedett,ez is olyan termék mint a nelly,amit csak fodrászkellékesnél és esetleg neten lehet megkapni.
5. Miss Angel (válaszként erre: 2. - NomNom)
2020. márc. 9. 15:07

azt nem tudom,zseléset hasznalhatok-e a fodrászomtol majd megkérdezem,egyébként ő ajánlotta a gliss kurt.Csak akkora a választék,hogy abbol igazán nehéz kivalasztani a megfelelőt...

a nelly termékeket a szilikontartalma miatt néztem,mert állítólag az jó

2020. márc. 9. 15:05

uhh,bocsi de azt elfelejtettem irni,pedig elég lényeges,hogy nekem hosszabbított hajam van,ami nem kíván sokkal másabb ápolást mint a saját,csak hanyagolni kell egyes összetevőket,amik kárt tehetnek a haj illesztésében,ezért mindig megnézem a hajápolók összetételét. A póthajat bizony fésülni kell,akár hullámos,akár egyenes.

A hajam inkább könnyen zsírosodó mint száraz

3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2020. márc. 9. 14:59

Hát az első alapszabály, hogy az erősen hullámos hajat, már ha úgy akarod hordani, tilos fésülni.

Mosáskor igen és annyi, utána csak szétesnek a tincsek. Ha jól megcsinálod utána nem nagyon kell ápolni. Ha száraznak érzed a hajad inkább hetente egyszer rakj rá egy tápláló pakolást.


[link]

2020. márc. 9. 14:31

Szia,

próbáltál már zselé alapú ápolót? Azzal nem is kell minden nap kenni. Nekem is hullámos és sok hajam van. Ezektől a gliss kur és társaitól csak "csúszós" lesz és a hullámok szétmennek. A zselés összetartja a hullámokat és ápolja is.

A Briogeonak van kimondottan hullámos/göndör hajra.

Briogeo Curl Charisma rice amino + quinoa frizz control gel

2020. márc. 9. 14:09

sziasztok,tanácsot kérnék töletek annyiban,hogy keresek valami olyan hajápoló,tápláló,erőseN hullámos hajra való és hajban maradó-tehát száraz hajra alkalmazható-spray-t-NEM /HAJLAKKOT!/AMI kordában tartja rakoncátlan tincseimet,amit minden nap alkalmazhatok, a reggeli fésülködéskor,nem neheziti el a hajat,nem zsírosít,tényleg alkalmas mindennapos használatra .

Amiket nekem eddig ajánlottak,:-gliss kur keratinos nem kimosandó spray balzsamok ,ebből van millió féle,de nem tudom,ezeket csak törölközőszáraz hajon lehet alkalmazni,vagy lehet szárazon is? melyik vált be nektek?

-yunsey nelly kétfázisú ápoló spray ,amiből szintén van többféle

-schwarzkopf bonacure termékcsalád:ebből nekem van fújós balzsamom,ami bevált,de csak töröközőszáraz hajra tudom használni mosás után,száraz hajra nem való,mert elneheziti a hajam,viszont kitűnő termék,mert teljesen megszünteti az elektrosztatikus feltöltödését a hajnak,nem száll a haj.

Viszont szeretnék egy reggeli ápolót is,mivel erősen hullámos a hajam,amit kicsit nehezebb kezelni ,mint a sima hajat.


van tapasztalatok a felsorolt termékekről? vagy tudtok bármi mást ajánlani,ami nektek bevált?

előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook