Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani jó svédasztalos éttermet? fórum

Tudnátok ajánlani jó svédasztalos éttermet? (beszélgetős fórum)


10. trapiti (válaszként erre: 9. - Roza78)
2011. nov. 27. 19:07
Mi a Margit körútiban még nem voltunk, a Mexikói úti, az Újbudai és az Óbudai közül az óbudait szeretjük legjobban :)
2011. nov. 27. 17:07
Szerintem is a Trofea a legjobb, azok közül is a Margit körúti. Vagy vannak meg a Wasabi éttermek ,ha szeretitek a japán konyhát.
8. korteforma (válaszként erre: 1. - Tina87)
2011. nov. 27. 15:27

A rákóczi úti Pasta-s helyen voltunk 2 éve. Kevés választék egy nagyon zsúfolt helyen.


Trófát jobbnak tartom, az Erzsébet királyné úti szerintem jó, ezen kívül a Lehet tér közelében lévőben voltam, az nem tetszett annyira.

2011. nov. 27. 12:56
Köszi.mongolt néztem én is hááát...Trófeában voltunk tavaly gondoltuk valami új helyet vadászunk de BPesten.
2011. nov. 26. 23:54
A Rákóczi úton van még a volt Pasta Dost, most RÁkóczi Grill ha jól tudom, olcsóbb mint a Trófea, de gyengébb is. Munkahelyi vacsoránk volt ott, végülis elment, de családdal nem mennék oda.
2011. nov. 26. 23:53

Szerintem a Trófea a legjobb :)


A Mongolian-ban csak a főétel (főleg grill ételek) svédasztalosak, a levest, előételt és a desszertet pincér hozza, igencsak mini adagokban és elég sokat is kell várni rá, így sok idő elmegy... nekem nem volt annyira szimpatikus, bár a húsételek nagyon finomak.


Mi elég gyakran járunk Trófeába, legjobban az óbudai éttermet szeretjük, de mindegyik jó szerintem :)

2011. nov. 26. 22:46
http://www. mongolianbbq. hu/
2011. nov. 26. 22:46
Van egy hasonló, mongol étterem... húúú, nem jut eszembe a neve. Az Alkotás utcánál van.
2011. nov. 26. 22:46
Tanne étterem, Budakeszin, honlapjuk is van.
2011. nov. 26. 22:21
Munkatársakkal mennénk vacsizni valahova, ahol svédasztal van.Tavaly voltunk a Trófeában...egyéb hasonló, ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook