Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudna valaki segíteni abban, hogy tudom kinyomtatni máshol az interneten megcsinált adóbevallást, ha nincs otthon nyomtatóm? fórum

Tudna valaki segíteni abban, hogy tudom kinyomtatni máshol az interneten megcsinált adóbevallást, ha nincs otthon nyomtatóm? (tudásbázis kérdés)

12. HViki
2010. márc. 24. 23:25
Remélem sikerült. Nálam kitünően működik ez a megoldás.
11. csibus85 (válaszként erre: 5. - HViki)
2010. márc. 24. 17:33
ezt kipróbálom!
10. csibus85 (válaszként erre: 8. - 9f98008a3b)
2010. márc. 24. 17:32
ez nagyon jó megoldás, csak az a baj, hogy nem engedi pendrive-re menteni, elküldeni emailben, meg végkép nem sikerült.
9. csibus85 (válaszként erre: 6. - Nyáriné Kovács Tímea)
2010. márc. 24. 17:30
Nem erre a megoldásra gondoltam!
2010. márc. 24. 16:43
Csatold az emiled leveléhez fájlként, és akkor ki tudod majd nyomtatni. Hm? :) No igen! És persze küld el saját magadnak! :)
2010. márc. 24. 16:40

Kinek, mi. Én pl. utálok írni. Ügyfélszolgálatra bejárni meg mégjobban.

Amellett, ha valaki egyszer már kinyomtatott bevallást küldött be, akkor a következő évben kap borítékot, de bevallási nyomtatványt nem, mert feltételezik, hogy akkor is nyomtatott változatot küld be. Az ingyenes beküldés pedig megmarad.

2010. márc. 24. 16:35
Szerintem egyszerűbb ha kér egy adócsomagot és bemásolod az a adatokat rá kézzel.Borítékod is lesz amit ingyen adhatsz fel.
2010. márc. 24. 16:31

Le kell töltened a PDFCreator nevű programot. Ez ingyenesen több helyen is megtalálható, keress rá.

Ez nyomtatóként települ fel a gépre és Adobe Reader-rel olvasható fájlt hoz létre.

Az adóbevallást úgy tudod megoldani, hogy nyomtatásnál ezt választod, mint nyomtatót, és akkor megadhatod, hogy hova, milyen néven mentse a fájlt.

Ezt aztán már küldheted e-mail-en, átteheted pendrive-ra, bármit.

2010. márc. 24. 16:27
Valahogy le lehet menteni az xml fájlt is, de sajnos nekem nem sikerült, így simán rámentve pendrive-ra nem tudtam kinyomtatni, így újra csináltam :-) !
2010. márc. 24. 16:26
Pentdrive-on vagy egyéb adathordozón beviszed egy fénymásoló szalonba,net caféba!
2010. márc. 24. 16:25
én úgy tudom, hogy sehogy,mert nem lehet lementeni és átvinni másik gépre. Legalábbis nekünk nem sikerült
2010. márc. 24. 16:24
Tudna valaki segíteni abban, hogy tudom kinyomtatni máshol az interneten megcsinált adóbevallást, ha nincs otthon nyomtatóm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook