Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna valaki olyan oldalt ajánlani, ahol pontosan fel van tüntetve London térképe a zónákkal együtt? fórum

Tudna valaki olyan oldalt ajánlani, ahol pontosan fel van tüntetve London térképe a zónákkal együtt? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 20. 17:10

Na reggel 9kor nyit a madam tussaud


amugy meg egy jo tanacs: nyomtasd ki a gugli terkeprol london terkepet amit meg akarsz nezni mindnek keresd ki a cimet es jelold meg magadnak is filccel, amit kinyomtatsz es nezd meg a nyitvatartasi idejuket meg, hogy mennyi a beugro


a national gallery-ba nem kell fizetni beugrot, baromi nagy es tele van szebbnel szebb festmenyekkel (mar ha erdekel) es van da vinci is(kedvenc:))

7. Seven of Nine (válaszként erre: 6. - Depike)
2011. ápr. 20. 09:00

Hello:)


Csak egy jo tanacs, hogy ne acsorogjatok orakat..

ha szeretnetek menni a madam tussaud-ba , akkor nezzetek meg , hogy mikor nyit es fel oraval elotte mar legyetek ott , mert utana baromi hosszu sor lesz, aztan varhattok egy csomot

ha akarod megnezem Neked, hogy mikor nyit ki

2011. ápr. 19. 11:10
Kicsit izgulok, mert most megyek először Londonba, van némi angoltudásom, meg állítólag minden ki van írva, de azért így látva a metróhálózatot, azért nem semmi :-)))
2011. ápr. 19. 11:06
Köszi szépen, megnézem az oldalt, szerintem hasznos lesz :-)).
2011. ápr. 19. 10:50

Depike, megvan Seven-tol? Akkor nem faradok :)


Good luck! Jo utat!

2011. ápr. 19. 10:45
Hello:) irtam Neked , majd nezd meg
2011. ápr. 19. 10:22
Tudna valaki olyan oldalt ajánlani, ahol pontosan fel van tüntetve London térképe a zónákkal együtt? Hétvégén utazunk, és nem tudom milyen jegyet-bérletet vegyek, mert nem tudom pontosan mi melyik zónába esik.
2011. ápr. 19. 10:21
Londoni zónák

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook