Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna valaki jó (császáros) kórházat, ahol az apa is ott lehet? fórum

Tudna valaki jó (császáros) kórházat, ahol az apa is ott lehet? (tudásbázis kérdés)


19. andi6020 (válaszként erre: 18. - Urszánné)
2012. nov. 17. 23:36
Eltelt közben bő 3 év. Szerintem már túlestek a szülésen :)
2012. nov. 17. 23:18
Szia! A Telki korházban is van rá leheröség csak meg kell fizetni az árát. :-)
2009. szept. 17. 14:04
Én a volt MÁV kórházban szültem, apa végignézhette a császárt egy üvegfal mögül, mindent láthatott és én is őt, ő hozzá vitték ki a babát, és a kezébe is adták.
16. rasza
2009. szept. 15. 13:57
A Péterfibe benn lehet császárnál az apa.Fényképezhet és videót is készíthet kedvetek szerint.Amúgy jó császáros kórház.10 perces az egész beavatkozás.A legújabb fajta technikát használják.
15. Manilu
2009. szept. 14. 10:12
Én a Péterfy Snándor Kórházban szültem,Dr.Templom Józseffel,és Keserű Ágnes szülésznővel,a férjem végig velem lehetett,anyukám egy üvegen keresztül nézhette a császárt,ő látta meg elősször a babát.A szülészet fantasztikus volt,de utána a csecsemő osztály borzalmas.
2009. szept. 13. 20:10

:) az apa tűzoltó, menni fog a dolog:) (de tényleg nem látnak semmit, mert fejnél ül/áll és lepedő takar mindent "ott lent"...(persze ha nem akarna nem kérném külön,akkor topogna kint...

reméljük...(mert tényleg rémisztő ilyenkor keresni)

Nektek is hasonlókat...

2009. szept. 13. 20:07

Én is császárral szültem, és nem engedték volna be a páromat. Mondjuk szegény még egy gombostűtől is rosszul van, tehát be sem akart jönni.


Remélem találsz megfelelő helyet, és minden rendben lesz! Sok sikert, és egészséget mindannyiotoknak!!!!

2009. szept. 13. 19:39

Van orvosom és kórházam is. A baj csak az, h nem engedik a műtőbe az apát. Márpedig én nem szülök nélküle. (Ő is jönne,mielőtt felmerülne...)És a babának sem mindegy, h élete első pillanatait kivel tölti...(főleg,h a császármetszés műtét és nem a természetes módja az Ő születésének)

Szóval nincs bajom a dokimmal, és a kórháza is tetszene, de 1 emberért nem tesznek kivételt...Máshol viszont napi rutin az apás császár...

(szerintem pedig igen is oda megy ahova akar az apa,lévén,h a nőhöz (és a babájukhoz) tartozik...

2009. szept. 13. 19:30

Akkor tényleg nem értem!

Terhes leszek, választok orvost. Hozzá járok, és ott szülök, ahol dolgozik, nemde? Ha abban a kórházban bemehet az apuka, akkor bemegy, ha nem, hát nem. Akkor másik dokit kell választani, olyan kórházban, ahol azt engedik. Ezért csodálkoztam, hogy valaki 26 hetesen kórházat keres. Hiszen ha van orvosa, van kórháza is. Ha nincs orvosa.....hát az nagy baj, de akkor honnan tudja, hogy császárral fog szülni.

Szóval nem értem, hogy miért írtad, amit írtál. Én nem mondtam, hogy oda megy be az apa ahová akar, vagy ilyesmi.

2009. szept. 13. 19:22
az 5. megjegyzésre
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Karolinn)
2009. szept. 13. 19:20
ezt most mire írtad?
2009. szept. 13. 19:14

andi6020: járatlan vagy:) csak akkor, ha a kórház szabályzata engedi, h az apa is bent legyen...

((azért ne kamerázza végig (sőt még csak kukucskálás sincs), de a babát ő fogja meg elsőként...))

2009. szept. 13. 18:59
Szent-Imrében bent lehet, sógorom végig kamerázta a császárt :S :)
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Karolinn)
2009. szept. 13. 18:54
Lehet, hogy én vagyok a járatlan, de nem ott szül az anyuka, ahol az orvosa dolgozik?
5. Judy24 (válaszként erre: 4. - Karolinn)
2009. szept. 13. 18:52
Szia! Én Székesfehérváron a Szent György Kórházban fogok szülni és ott a császárnál bent lehet az apuka is.
2009. szept. 13. 18:51
andi6020: Igen. 26.hét, de már nagyon rég tudom...Jobb mint a sehogy :))
2009. szept. 13. 18:45
Már most tudod, hogy császárral fogsz szülni?
2009. szept. 13. 18:43

szia. tétényi..


minden tekintetben jó! bátran ajánlom

2009. szept. 13. 18:42
Sziasztok! Tudna vki jó (császáros) kórházat, ahol az apa is ott lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook