Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna valaki holnap éjszakára egy kiadó szobát(2fő) ajánlani Vonyarcvashegyen? fórum

Tudna valaki holnap éjszakára egy kiadó szobát(2fő) ajánlani Vonyarcvashegyen? (tudásbázis kérdés)


11. badonyimariaeva (válaszként erre: 10. - Alexisz2)
2010. júl. 22. 17:29

Én is elkéstem a válasszal.

Két éve mi is voltunk, az utazásiroda ajánlotta, de minden utcában ki volt írva több házra, hogy szoba kiadó!

10. alexisz2 (válaszként erre: 6. - Mel82)
2010. júl. 22. 16:20
Óóóó, amint látom már elkéstem a válasszal....:(
9. alexisz2 (válaszként erre: 6. - Mel82)
2010. júl. 22. 16:19

Helló!

Én V.vashegyen éltem...

Bárhol találsz kiadó házat is ebben az időszakban.Nem akarok reklámozni, de ha a falu (mert falu)elején bementek a biro toursba, ott tudnak segíteni.Nagyon kedvesek és segítőkészek.

A kempingtől kb 10 perc gyalog a strand, és sétányon végig lehet menni.A kemping mellett az a domb a Szent Mihály domb.Valóban gyönyörű és egyedi a környéken.Nekünk az esküvőnk is ebben a kápolnában volt.Most július 21-25-ig borosforgatag van!!!

8. Mel82 (válaszként erre: 7. - Szisi)
2010. júl. 20. 11:55
Köszi mégegyszer a segítséget:-)
2010. júl. 20. 11:51

Igen, ez az, a Lidó strand! :)

Nem tudom milyen messze van - talán 3-4 km, mert a kemping a város szélén van (talán egy kicsit a várost el is hagyva.)

A kempingben van bicikli-kölcsönző is, és onnan kerékpárúton is klasszul megközelíthető a város.

Vonyarcvashegy oldalán mindent megtalálsz, ami csak érdekel! :o)

6. Mel82 (válaszként erre: 5. - Szisi)
2010. júl. 20. 11:48
Köszi az infókat. Még egy kérdésem lenne,vagyis kettő:az a fizetős strand milyen messze van?Ez az a strand ahol lehet vízisielni is?
2010. júl. 20. 11:43

Igazából semmi különös. Egy nagy vízparti terület, rajta kis faházak tömkelege, egy kis bolt, egy étterem, internet-szoba.

Hátha az egyik házikó éppen szabad lenne...

A kempinghez tartozó parton is lehet fürdeni, de az inkább nádasos, beljebb kell menni a strandoláshoz, így fürdésre inkább a közeli fizetős partot ajánlanám.

Amúgy ha a kemping bejárata mellet felmentek egy kis "hegyre" vagy "dombra" vagy mire, ennek a tetején van egy kis kápolna, gyönyörű kilátás nyílik a környékre. Egy fél napot is el lehet nézelődni a tetőről... :o)

4. Mel82 (válaszként erre: 2. - Szisi)
2010. júl. 20. 10:46
És jó az a kemping?
2010. júl. 20. 10:38
mi a Gyöngyvirág panzióban szállunk majd meg, ott érdeklődjetek
2. szisi (válaszként erre: 1. - Mel82)
2010. júl. 20. 10:20
A kempingben kellene érdeklődnötök, hogy van-e hely. Mi tavaly voltunk ott.
2010. júl. 20. 10:19
Tudna valaki holnap éjszakára egy kiadó szobát(2fő) ajánlani Vonyarcvashegyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook