Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudna nekem vki segíteni?Kilós turit keresnék Pesten a 3. kerületben és környékén?Előre is köszönöm! fórum

Tudna nekem vki segíteni?Kilós turit keresnék Pesten a 3. kerületben és környékén?Előre is köszönöm! (tudásbázis kérdés)

9. Danica16 (válaszként erre: 6. - Nykcy85)
2011. jan. 17. 13:17

Ezek az utcák egymás mellett vannak! :)

Nem olyan nagy séta, nem tudom pontosan merre megy most a 120as, de a gyógyszergyártól (chinoin) kb 5 perc séta.


Egyébként az ősz utcai turi is egy háda. :) [link]

2011. jan. 17. 07:07

Mindegy vhogy megoldom.

Köszi csajok!

2011. jan. 17. 07:06
Nézem:20E-nem van ősz utcája de az a Keletitől indul! :-(
6. nykcy85 (válaszként erre: 2. - Jegesbrumm)
2011. jan. 17. 07:04
Megnéztem a bkv honlapját a 120-as Árpád hídtól megy.az jó lenne de megállója olyan van h tél meg nyár utca,ősz utca nincs! :-S Vagy a turi van az ősz utcában nem a buszmegálló??? :-)
5. nykcy85 (válaszként erre: 3. - Terek)
2011. jan. 17. 07:00

Mi is erre a játszira "szoktunk" menni v a Máltaira.

Én nem tudom de a lányom egy külön fejezet:fél a hintában fél a homokozóban...pedig soha nem történt vele semmi olyan amiért...na mindegy!Már néha kellemetlenül érzem magam amikor beleültetem a hintába és szó szerint visít!

A 120-as innen megy a piac felőli oldalról nem???

4. nykcy85 (válaszként erre: 2. - Jegesbrumm)
2011. jan. 17. 06:56

Ide nem kell külön bejelentkezni???

Mert hallottam olyanről ahova be kell jelentkezni a nagy tömeg elkerülése végett!


Engem most főleg gyerekruhák érdekelnének!Itthonra kellene a nagyobb csajnak mert feleslegesnek tartom az újat megvenni itthonra!

2011. jan. 16. 22:32

szerintem a 3. kerületben nincs :(

mi bemegyünk a hádába, más kilós turit nem is nagyon tudok. ezt az ősz utcait majd meg fogom nézni, jól hangzik :)



közben néztem a képeidet, mi is arra a játszótérre járunk :D

2011. jan. 16. 22:12
Hát nem tudom milyen messze van tőletek a negyedik kerület, azon belül is az ősz utcánál a spárnál kell leszállni (120 is és a 20E is megáll ott) van egy hatalmas kilós turka, szerintem páratlan(kilója 2490)Épp most voltam ott hétvégén, 25.000ft-os D'Zage ruhát vetten 1200-ért, és egy csodacsipkés tunikát,meg még sorolhatnám. Szerdánként van új áru.
2011. jan. 16. 21:47
Tudna nekem vki segíteni?Kilós turit keresnék Pesten a 3. kerületben és környékén?Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook