Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy milyen járat közlekedik Pestimkrére a Népligettől a 254 e helyett? fórum

Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy milyen járat közlekedik Pestimkrére a Népligettől a 254 e helyett? (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 4. 08:08
menetrendek. hu
2011. dec. 4. 00:51
a 254-es amúgy jó messze áll meg a bagamér utcától,azzal nem is tudtál volna közvetlenül odajutni
7. homern (válaszként erre: 6. - Ildikó29)
2011. dec. 4. 00:49
ha a kisfaludy felőli végén laksz akkor kőbánya és 184-es,ha a nagykőrösi felé eső részén akkor 55-ös busz tesz le úgy,hogy minél kevesebbet kelljen gyalogolni.sajnos mindegyik útvonal lépcsős,a buszok viszont alacsonypadlósak(184-esnél nem mind,azt a menetrendben meg tudod nézni olyan mikor indul).párommal is átbeszéltük ezerszer,de teljesen akadálymentesített útvonalról egyikünk sem tud :(
2011. dec. 4. 00:36
a Bagamér utcáig szeretnék hazaérni
5. homern (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2011. dec. 3. 23:59
ez nagyon nehéz lesz :( ha metrózni tudsz az jó,mert a a határ útról alacsonypadlósak gyakran jönnek.ha a metrózás kizárva mert nem tudsz az aluljáróból fel-le közlekedni,akkor nem tudom mi a megoldás.103-assal a népligetből el tudnál jutni alacsonypadlóssal a vágóhídig,onnan át az 54-55re,ott csak alacsonypadlós közlekedik.de a 103-as és az 54-55 ös megállói között jó kis szintkülönbség van,le kellene jutnod a felüljáróról :(
2011. dec. 3. 23:48
HOLNAP KELLENE HAZAÉRNEM A NÉPLIGETTŐL PESTIMRÉRE A 254e JELZÉSŰ BUSSZAL AMI HA JOL TUDOM ALACSONYPADLÓS CSAK ÉPPEN NEM KÖZLEKEDIK MIVEL MEHETEK MÉG IRJA MEG VALAKI KÖSZI ELŐRE IS NEM ÁRT HA A JÁRAT ALACSONYPADLÓS MERT MOZGÁSKORLÁTOZOTT VAGYOK ÉS MINDENKÉPP IMRÉRE KELL JUSSAK SOS A VÁLASZ
2011. dec. 3. 23:47
Csak munkaidőben jár hétköznap,amúgy nem :( nincs helyette semmi :( népligetből metró határ útra vagy kőbányára,innen több busz is indul.hova szeretnél eljutni?
2011. dec. 3. 23:44
?
2011. dec. 3. 23:39
Msziasztok tudna nekem valaki segíteni abban hogy milyen járat közlekedik Pestimkrére a Nlpligettől a 254 e hejet mert az a menetrend szerin

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook