Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudna nekem valaki ajánlani Miskolcon gyógypedagógust, aki a motorikus mozgás fejlődésben tudna segíteni? fórum

Tudna nekem valaki ajánlani Miskolcon gyógypedagógust, aki a motorikus mozgás fejlődésben tudna segíteni? (tudásbázis kérdés)


7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - "rhony")
2011. ápr. 27. 12:36

és miért nem mentek ahhoz a gyógypedagógushoz, akit javasoltak-?


milyen tornára hordod? és mi az a rehab? valami rehabilitációs intézet? ott milyen végzettségű szakember vizsgálta?

6. "rhony" (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2011. ápr. 27. 09:35

Voltam vele, már két helyem. A rehbra hordom tornára és úszni, és gyógypedagógust javasoltak aki tudja fejlezsteni a finom motorikáját, valamint küldtek a kézségfejlesztőbe, de ott is jártunk már, ott azt mondták nncs vele különösebb gond.

Azért is érdeklődök itt is, mert én nem karom annyiba hagyni. Lehet hogy most még nincs vele nagy gond, de ha bekerül iskolába akkor ott, főleg tornaórán fog gondot jelenteni (szerintem).

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - "rhony")
2011. ápr. 27. 06:56

Amiket írtam, mint olyan terápiák, amelyek illetve a nagymozgásokat fejlesztik, és érlelik az idegrendszert és a 2 agyfélteke összehangoltságát.


Hol vizsgálták a fiad?

Vagy még sehol és ezek csak a Te észrevételeid ?


Javaslom, menj el a Nevelési Tanácsadóba, ott biztosan van olyan szakember, aki meg tudja vizsgálni a fiad nagymozgásait és finommotorikáját, és egyéb részképességeit.

4. "rhony" (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2011. ápr. 26. 23:14

Szia.

NEm. Bocsi, de mik ezek, tudnál róla bővebben írni nekem. Egyébként az 5 éves fiamról lenne szó.

Nem szeret, nem tud, nem akar rajzolni, egyensúlyérzékével is gond van, ez főleg a vízben jön ki. Darabos a mozgása, bár ez már javult,de én még mindig látom, bár vannak akik azt mondják hülye vagyok semmi baja, de én látom.

Válaszod előre is köszi.

2011. ápr. 26. 16:21
a nevelési tanácsadóban nem érdeklődtél még, van-e náluk nagymozgásfejlesztés? pl. Alapozó terápia,vagy Tervezett szenzomotoros tréning(TSMT), vagy Ayres terápia vagy Delacato?
2011. ápr. 26. 12:43
Sziasztok. Tudna nekem valaki ajánlani Miskolcon gyógypedagógust, aki a motorikus mozgás fejlődésben tudna segíteni.
2011. ápr. 26. 12:42
Gyógypedagógus Miskolcon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook