Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna nekem valaki ajánlani egy jó (lehetőleg Nő) nőgyógyászt, nem magánrendelőben? Köszi előre is fórum

Tudna nekem valaki ajánlani egy jó (lehetőleg Nő) nőgyógyászt, nem magánrendelőben? Köszi előre is (tudásbázis kérdés)


10. Nyamitörp (válaszként erre: 10. - Nannica)
2018. júl. 30. 13:25

Szia!


Azt megkérdezhetem, hogy ki volt a másik orvos, akinél jártál?

Én is nőgyógyászt keresek épp, de fogalmam sincs kihez menjek. Nem baj, ha magánrendelés, csak normális, hozzáértő doki legyen.

Köszönöm, ha válaszolsz :-)

2016. szept. 19. 08:02

Tudna valaki árakat írni a doktornő (dr.Aszódi Ágnes) magánrendelésére?Sajnos nincs sehol ilyen infó.

Vizsgálat,rákszűrés,UH.

köszönöm

8. erika84 (válaszként erre: 7. - 81Krisztina)
2009. okt. 16. 16:03
Igen szakrendelő!!! Vele biztosan minden rendben lesz! :) Terézvárosi szakrendelő
7. 81Krisztina (válaszként erre: 6. - Erika84)
2009. okt. 16. 15:54

Szia!

Köszönöm a segítséget! felhívom a rendelőt, ha jól gondolom akkor ez egy szakrendelő intézet vagyis sztk?- csak hogy megtaláljam a neten.

Sokan nem értik hogy lehet valakinek a nőgyógyásza nő..:) eddig pasi volt de nem figyelt eléggé, bár én sem tudtam teljesen "őszinte"lenni vele egy korábbi szörnyű dolog miatt, amiről nem ő tehetett természetesen, de azóta félek a férfiaktól. Ezért keresek most már nőgyógyászban is nőt.

6. erika84 (válaszként erre: 5. - 81Krisztina)
2009. okt. 16. 15:47

Igen Taj kártyával be lehet menni, Pestieknek meg pláne, én úgy mentem a szakrendelésére, hogy vidéki vagyok!!! Igen lakcímkártya kell, de csak a regisztrációhoz!

Nem tudom maradt e a rendelési idő, de

H-SZ: 11-14

K-Cs:8-10

Amúgy is jobb ha egy nappal hamarabb bejelentkezel, mert rengetegen vannak nála!!!

Sok sikert! Tényleg nagyon aranyos!!!

5. 81Krisztina (válaszként erre: 4. - Erika84)
2009. okt. 16. 15:37

Szia!

Köszi:) Oda simán taj kártyával be tudok menni?, Elvileg csepeli vagyok (lakcímkártya szerint), és nem tudom, így mehetek-e más kerület szakrendelésére.

Mikor rendel? vagy ezt hol tudom megkérdezni? Azt hiszem elég sürgős lenne...

Köszi

2009. okt. 16. 15:33

szia!


Csengeri utcai rendelőben az oktogontól nem messze, dr. Aszódi Ágnes! Egy tündér!!!

De anonim maradok mert nagyon sokan járnak hozzá és nem nagyon lehet ajánlgatni, de Ő szuper! Csak nőgyógyász, szülést nem vállal!!!

3. 81Krisztina (válaszként erre: 2. - Ekka)
2009. okt. 16. 15:30

Bocsánat, azt nem írtam, így pénteken már ki vagyok tikkadva.. Budapesten keresnék.

Elég nagy problémától félek, de most nem fér bele a magándoki anyagilag..:(

2. Ekka
2009. okt. 16. 15:25
Helyileg hol?
2009. okt. 16. 15:24
Tudna nekem valaki ajánlani egy jó (lehetőleg Nő) nőgyógyászt, nem magánrendelőben? Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook