Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna nekem segíteni valaki, a teszveszen kellene sablont létrehoznom, de nem megy? fórum

Tudna nekem segíteni valaki, a teszveszen kellene sablont létrehoznom, de nem megy? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 11. 09:52

Kicsit utánanéztem. Megoldható szerintem úgy is, hogy egy html-szerkesztő program grafikus felületén megszerkeszted a sablont (a teszveszt az nvu-t ajánlja, én is használtam, ez elég egyszerű) és utána beilleszted a html kódot. Lehet hogy majd én is kipróbálom :).

Az nvu-t letöltheted ingyenesen a neten.

10. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 9. - 95897bc429)
2009. márc. 11. 08:47
nem azt írtam hanem pont az ellentétet hogy szépek a ruhák de nem adja vissza a kép a valós kinézetét!!
2009. márc. 11. 08:43

Én nem akarlak megbántani, de én nem szeretem azokat az eladókat, akik a külcsinnyel próbálják eladni áruikat.

Én is eladok a teszvesze. CSak a betű színén szoktam változtatni, és így is eladtam rövid időn belül mindnet amit felraktam.

Csak abba gondolj bel, ha te is mész vásárolni, nem biztos hogy a csicsamicsa csomagulásut veszed meg.

2009. márc. 11. 08:18
hát igen erre gondolok !!de nincs valahol egy link amit be lehetne illeszteni???
2009. márc. 11. 08:16

Ehhez HTMLes tudás kell, amit itt elég nehéz elmagyarázni de ha ismered ezt a leírónyelvet, akkor könnyű dolgod lesz.

Van egy ilyen szöveg a sablon választásnál, hogy: "Ha rendelkezel HTML-ismeretekkel, kialakíthatod a számodra legmegfelelőbb sablont" Erre kattints rá, és ott szerkesztheted kedved szerint :).

2009. márc. 11. 08:09
teszek fel szép rucikat márkás meg tényleg jó de kéne mellé egy kis extra körítés
2009. márc. 11. 08:07
Nem értelek. Nem simák, van könyves...sport...stb. Vagy ez a sima nálad? Valami extrát szeretnél? Azt nem tudom én sem, annyira nem vagyok szám.gépzseni...
2009. márc. 11. 08:06
na meg jó lenne valami egyszerű képszerkesztő is,,,
2009. márc. 11. 08:05
de nemazok a simákra gondolok
2009. márc. 11. 08:04
Kiválasztod a sablont, leokézod és betölti...nem?
2009. márc. 11. 08:02
Tudna nekem segíteni valaki a teszveszen kellene sablont létrehoznom de nem megy!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook