Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna nekem ajánlani valaki nem szintetikus gyerekvitamint? fórum

Tudna nekem ajánlani valaki nem szintetikus gyerekvitamint? (beszélgetős fórum)


20. 778dc2edcd (válaszként erre: 4. - Bébinyuszi)
2010. nov. 22. 11:18

Egyetértek.A flavon kids a legjobb.Ami tabletta formában van vitamin nekem azzal kapcsolatban hihetetlen, hogy természetes lenne.

A flavon pedig csak gyümölcsökből van, de nem mindegyik gyereknek csúszik le elsőre, mert kicsit savanyú, de legalább nincs vitaminíze, ahogy az enyémek mondják:-)

19. Katalinka78 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. nov. 22. 11:05
Mik azok a szintetikus anyagok meg mérgek a Kids vitgaminban?
18. anciemi (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. nov. 6. 22:14
Kedves mkjudit! Több gyerekvitamint tanulmányozva, tapasztalatokat is begyűjtve nekünk a Vita-Squares vált be. Unokám amióta ezt szedi (több mint egy éve), nem hiányzott az oviból. Jó egészséget kívánok!
2010. nov. 2. 20:27
Cali Vita Lion Kids
2010. nov. 2. 12:03
savanyú káposzta, répa, retek, mogyoró :D
2010. nov. 2. 12:01
Saját termelésű alma, körte.
14. hobnobs (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. nov. 1. 16:56
gnld vitasquares vitaminja is elég természetes összetevőjű. és fele annyi, mint a supra kids. Nézz utána hátha... :)
13. hobnobs (válaszként erre: 12. - Hobnobs)
2010. nov. 1. 16:52
most nézem, hogy 16ezer akciósan :)
12. hobnobs (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. nov. 1. 16:48

supra kids: (nekem a teafa levél nem szimpatikus benne- mert esetleg felpörgetheti)



MULTIPLY PLUS KETTŐS FERMENTÁCIÓS ELJÁRÁSSAL ELŐÁLLÍTOTT,

NÖVÉNYI ENZIMEKET TARTALMAZÓ ITALKÉSZÍTMÉNY.


A termék BIO GOJI BERRY gyümölcslé felhasználásával készült. Nemt tartalmaz mesterséges tartósítószert, színezéket, ízesítőt, stabilizártort, étkezési savakat!



Összetevők: bio goji berry (Lycium barbarum) gyümöcslé (31%)*, papaya gyümölcs és levél (27%)*, fekete áfonyalé (15%)*, guava gyümölcslé (10%)*, sárgarépalé (5%)*, zöldtealevél kivonat (2%)*, víz, tejsav (a fermentáció során képződő), enzimek (papain, bromelain).


(* Az összetevők térfogat % arányában vannak feltüntetve.)

2010. nov. 1. 15:56

Egyszer hallottam egy olyan nézetet, hogy a vegyszerezett, permetezett cuccban azért nincs kártevő, mert ha bele is megy, megdöglik, de nem is szeret belemenni, mert jól tudja, hogy mérgező...

Mi meg azt esszük!!!

Elgondolkodtató... Csak hát másodikon almafát meg répaültetvényt tartani legalábbis mókás lenne... :D

10. Sylvia81 (válaszként erre: 9. - 4f8ae69d1b)
2010. nov. 1. 15:54
Csak ha a boltban veszed az agyontenyésztett, agyonvegyszerezett cuccot, lehet, még többet ártasz, mint a mesterséges vitaminnal... Bár gondolom, kicsilány miatt nektek nem csak virág van a kertben. ;) És akkor a tietek már teljesen más kategória. :)
2010. nov. 1. 14:55

Jó,már nem olyan vitamindúsak a mai gyümölcsök,zöldségek..

de akkor is,nyilván csak azokban vannak természetes vitaminok,nem a mesterségesen előállított cuccokban..

bár én is szedek vitaminokat,nekem semmi bajom nincs tőle..

8. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - 4f8ae69d1b)
2010. nov. 1. 14:06

"Mit vegyél,ami 100%-osan biztonságos?Güymölcsöt,zöldséget!"


Drága Norannám!

Ezt te végiggondoltad rendesen, mielőtt leírtad???

7. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. nov. 1. 13:49

Mit vegyél,ami 100%-osan biztonságos?Güymölcsöt,zöldséget!

A vitaminok többsége szintetikus..kivétel talán a méregdrága,kitudja ilyen-olyan biovitaminok..szerintem még az sem garantált,hogy ugyanazta a természetes vitamint előtudják állítani,mint pl,ami a gyümölcsben,pl,citromban van..

2010. nov. 1. 13:47

Szia Judit!


Ismered a Flavon Kids-et?Én ezt ajánlanám.Ez van a dobozán:Növényi szinanyag koncentrátum,antioxidáns tartalmu étrend kiegészitö gyerekeknek.Tartositoszer mentes.A Magyar termék Nagydij Pályázaton Elismert Termék minösitö cim 2007.összetevök:fekete ribizli,meggy,fekete szeder,cékla,fekete áfonya,homoktövisvelö,fruktóz.Vitaminok:C,B3,B5,B6,B2,B1,

folsav,H,B12.Nekem anno egy ismerös ajánlotta,és az tetszett meg pont ami neked is fontos h nincs benne szintetkius.A Supra kids-röl nem hallottam még.

2010. nov. 1. 13:45
Azt hiszem van is Flavon-os fórum itt a Hoxán, ott biztos többet is megtudsz róla ha szeretnél
2010. nov. 1. 13:42

Szia!

Mi a Flavon kids-et szedjük, ez egy lekvár szerű dolog, amibe csak biogyümölcsök koncentrációja van, semmi adalékanyag. Nekünk nagyon bevállt. Előnye hogy nagyon jó íze van, imádja a gyerek, sőt reggelente ha elfelejtem adni neki ő követeli:)Magyar aranyérmes termék!

Hátránya hogy ezt is csak mlm rendszeren belül lehet megvenni, és kicsit húzós az ára, 10500, de nekünk 1 üveg 2 hónapra elég. Így szerintem már megéri az árát.

2010. nov. 1. 13:42
Hol hallottad, hogy szintetikus?
2. Sylvia81 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2010. nov. 1. 13:39

Nem mondod, hogy az FLP is ilyen szutyok???

Esetleg Lenkei? Bár nem tudom, lehet, h az is szintetikus...

2010. nov. 1. 13:31
Eddig a Forever kids-et szedték a gyerekeim,de ma rájöttem,hogy tele van egy csomó szintetikus sz@rral meg mérgekkel. Már az Aloéban sem lehet megbízni.... Milyet vegyek ,ami 100 %-ban biztonságos?Hallottam a Supra kids vitaminról.Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook