Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, mi az, hogy horgászat? fórum

Tudja valaki, mi az, hogy horgászat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. Zoria
2011. márc. 20. 08:34
Sziasztok! Van egy eladó házunk /anyagáron/ a Bodrog holt ágánál lévő kis faluban /Vissen/. Itt nincs árvíz, de van hal:))))))))))
2009. febr. 6. 12:19

Hát ez meg milyen kérdés?

Csend,nyugalom,közben feszült figyelem,várakozás...

2009. febr. 5. 14:05
persze
2009. febr. 5. 14:04
Naná!
63. ZITA9770 (válaszként erre: 62. - Szabotimi)
2008. febr. 18. 14:40

Nyugi,örökletes:)

Én is örököltem,a párom is sőt a gyerkőcök is szeretnek pecázni:)

Alig várom hogy jó idő legyen és mehessünk:)

2008. febr. 17. 16:43

mi is megyünk:) Pocakossan több napra aztán ha megszültem még meglátjuk.

Remélem a fiam is nagy pecás lessz:P

61. Prügi
2008. febr. 17. 16:06
Tudom bizony! A Párom ugyanis nagy horgász. És a barátnőm párja is. Így amint jobb idő lesz, útrakelünk négyesben, és meg sem állunk Grazig. Ott (mellette) van egy helyes kis falu, benne egy szép horgásztóval, da szoktunk elmenni pecázni. Mi csak ülünk és figyelünk a barátnőmmel, a fiúk pedig buzgón etetnek, fárasztanak. Elhozni a halat nem érdemes, nagyon drága. Ők amúgy is hobbi-horgászok. Ha már nagyon unjuk a dolgot, sétálunk a közeli erdőben, nagyon szép a táj! Tehenek legelésznek a szomszéd birtokon, festői látvány. Jó kikiapcsolódás, az biztos, bár néha halálosan unalmas tud lenni :-(. Egyébként a tulaj felesége magyar, és nagyon kedves volt velünk. Szóval tényleg jó kis hely.
2008. febr. 17. 15:34
Mi Sz.h.battára jártunk egy időben,kezdők voltunk,dobáltuk az etetőt,mint a félőrült.Öcsém úgy megsuhintotta,hogy átröpült a tavon,és pont fejen talált egy már jócskán berúgott sporit.Szegény nem tudta,hogy mi van,mi meg gyorsan tekertük a damilt.Volt ordítás.
2008. febr. 17. 15:25

Sajnos a vizek újra befagytak......

De talán a jövőhétvégén már jobb lessz a helyzet.

Alig várjuk a horgász időszakot nagyon szeretünk mi is horgászni.

58. ZITA9770 (válaszként erre: 57. - 09ca1d3343)
2008. jan. 21. 20:24

Lassan kiolvadnak a vizek és lehet menni pecázni:)

Már alig várom:D

2007. dec. 14. 15:06

Még szép!

Gyerekkoromba rengeteget jártunk pecázni,még sátoroztunk is. A párom is kiváltotta az eng., úgyhogy folyt.köv. Mondjuk idén nem nagyon jött össze,mert pici a gyermek,de jövőre belehúzunk!

Emlékszem mennyi békát fogtunk anno,amíg a szülők horgásztak. Akkor ettem először rántott békacombot. Fini volt!

2007. okt. 8. 16:19
nő létemre szeretek horgászni.egész napokat csak ülni a tónál gondolkodni elmélkedni, nincs jobb ennél
2007. júl. 28. 16:07
Nagyon szeretek én is horgászni.Régebben sokat jártam a volt férjemmel.De már nincs kivel mennem,nincs aki a kukacot feltenné a horogra,én meg nem merem megfogni.A mostani barátaim csak enni szeretik a halat,horgászni nem szeretnek.
2007. júl. 28. 13:59
Az én páromnak ez a kikapcsolódása,teljesen megnyugszik és feltöltödik,ha egy egy szabadnapján elmegy egy kis tóra lógatni.
53. mazsi-drazsi (válaszként erre: 52. - Psycheee)
2007. máj. 31. 18:54
hát egyszer én is felkeltem fél 7-kor horgászni, nem egészséges mondhatom:-) és ugyanúgy nem fogtunk semmit:-)))) persze jó buli volt...de aztán estére így is vérátömlesztés:-))))
52. psycheee (válaszként erre: 50. - Mazsi-drazsi)
2007. máj. 31. 10:47

óh, igen! ezek után nem tudom elképzelni, hogy ki az, aki ne menne szívesen el horgészni. ;)

de mi a helyzet azzal, aki éjjel 2-kor kel, hogy odaérjen egy istenhátamögötti tóra az igazi kapás idejére?

ez már elhivetottság?

szerintem, olyan hatással lehet rá egy nap horgászat, mint egy vérátölmesztés.

2007. máj. 26. 17:16
Igen. Imádok, horgászni és nem utolsó sorban jókat szórakozunk a cimbikkel és a családdal közben.
50. mazsi-drazsi (válaszként erre: 48. - Psycheee)
2007. máj. 26. 14:38
Figyelj, itt a halak másodlagos kérdés. A lényeg, hogy azokkal vagy akiket szeretsz, van kaja, pia, dumáltok,jól érzitek magatokat és mellesleg partra húztok egy-két halat:-)))
49. ZITA9770 (válaszként erre: 48. - Psycheee)
2007. máj. 26. 05:49
Mi nem sportból csináljuk hanem szórakozásból,na meg szeretjük a halat minden formában:)))
2007. máj. 26. 05:45

Sosem értettem ezt a sportot.

Minden elismerésem azoknak, akiknek van türelme üzni! ;)

47. ZITA9770 (válaszként erre: 46. - Mazsi-drazsi)
2007. máj. 26. 05:38

De nem ám:)

Pedig nagyon jó ha együtt megyünk,és ami a pláne a kapás egyáltalán nem a néma csendtől függ:)

Aki ezt hiszi az nagyon-nagyot téved:)

2007. máj. 25. 23:03
és még egyesek megfosztanák magukat mindettől és otthon hagynák a családot... nem tudják, hogy mi a jó:-)))
2007. máj. 25. 16:24
Amikor az egész család felpakol minden cuccot a kocsira,majd a kiválasztott helyen lepakol,de mégsem jó a hely és vissza mindent a járgányba.Maajd ismét három fával odébb, tuti helyen lepakol..majd hosszú órákig kémleli a vizet,majd bedob egy kis etetőanyagot,közben csöndben kéne lenni mert csak úgy van kapás..de mindenki éhes így előkapunk vmit a hűtőtáskából..majd szomjas lesz a család,utána hosszú órákon keresztül keresgélünk wc-t.Végre vki bedobja a horgot is..:))A kutya ugat a gyerek fáradt,süt a nap,vagy épp zuhog..mire vége az egész hajcihőnek holtfáradtan semmit nemfogva visszarámolunk a kocsiba és ismét megfogadjuk ezt soha..soha többet nem játszuk:))
44. ZITA9770 (válaszként erre: 42. - E9a5258b2b)
2007. máj. 25. 15:43

És miért?

A páromnak talán még nagyobb öröm az ha a gyerek örül a kis keszegnek amit fogott egyedül,mint annak a 10-11kg-os amúrnak,pontynak amit éjszaka fog egyedül.

2007. máj. 24. 23:01

Mi igazi horgászok vagyunk és visszük!

Nálunk az egész bagázs pecázik és tuti jó a hangulat:-)))

42. e9a5258b2b (válaszként erre: 23. - Yemand)
2007. máj. 15. 20:44
AZ IGAZI HORGASZ NEM VISZI A CSALADJAT HORGASZNI>...
2007. ápr. 26. 22:49
tanúsítom, egy élmény fán halra menni:-)))
40. Boszi1 (válaszként erre: 39. - Mazsi-drazsi)
2007. ápr. 26. 14:48

Most utoljára amikor elmentünk horgászni ugyan igy jártam !!!!! + még ha én fenekeztem akkor úszóra volt kapás a mellettem levöknek, ha meg fenéken próbálkoztam akkor természetesen úszóra :((( .Mikor már megállapodtam volna akkor meg beszakadtam !!!!

Azon a napon nem is horgásztam csak pecát szereltem !!! De ezt legalább profin tudom :)))))

2007. ápr. 20. 16:41

A horgászat az, amikor az első dobásnál felküldöm a cuccost a fára, majd igyekszem leszedni, kibogózni és újra pecaképes állapotba hozni. Mindezt persze jóhangulatú csapat körében, akik sosem nevetnének ki érte, mint ahogy én se őket...

Néha látunk azért halat is, amikor a tavon szemközt horgászók kihúzzák:-)))

Imádok horgázni!!!

2007. márc. 22. 15:44
jav.: olvasom:)) most láttam, h elírtam
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook