Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki mennyibe kerül a varicella elleni védőoltás?Van-e mellékhatása?Tapasztalatokat szeretnék tőletek! fórum

Tudja valaki mennyibe kerül a varicella elleni védőoltás?Van-e mellékhatása?Tapasztalatokat szeretnék tőletek! (tudásbázis kérdés)


4. 754c7e07c3 (válaszként erre: 3. - Jázminka)
2007. nov. 1. 17:57

Nem, csak mire megkaphatták volna, már himlősek lettek. Az első gyanús esetnél az oviban dokihoz mentünk, de akkor már a dokinéni nem adta be, pedig akkor még szerintem lehetett volna. Utána nem volt oltóanyag 1 hétig, és mire lett volna, már sok volt a beteg gyerek, így el kellett halasztani, illetve meg sem kapták, mert betegek lettek. De, bár beadattam volna.

Ahogy a nagyfiam kinézett, szörnyű volt. Főleg, ahogy viszketett. Brrrr!

3. Jázminka (válaszként erre: 2. - 754c7e07c3)
2007. nov. 1. 16:57

Szia!

Miért késtél el vele,korhoz van kötve?

2007. nov. 1. 16:55

Szia!

6000 ft körül van, legalábbis ez az utolsó infóm az áráról. Mint minden oltásnak, ennek is lehet mellékhatása. Én már elkéstem a beadásával, de tesóm beadatta a srácainak. Semmi mellékhatás nem volt tőle.

2007. nov. 1. 16:53
Tudja valaki mennyibe kerül a varicella elleni védőoltás?Van-e mellékhatása?Tapasztalatokat szeretnék tőletek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook