Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet jegyet kapni arra a műsorra, amiben Gabriela Spanic fog szerepelni? fórum

Hol lehet jegyet kapni arra a műsorra, amiben Gabriela Spanic fog szerepelni? (tudásbázis kérdés)


10. soyle74 (válaszként erre: 1. - Perla del Mar)
2020. szept. 17. 12:59

Szia.


Akkor ezek szerint nem voltál ott Gabriela ingyenes koncertjén 2011-ben a budapesti Köki Terminál plázában?

Nagyon sokan voltak, alig lehetett lépni a sok ember miatt.

De most is biztos meg fog szállni valamelyik szállodában, így kis szerencsével akár ott is láthatod őt élőben. Én pár társammal régebben így találkozhattam több külföldi sztárral is, valahogy megtudakoltuk mindig, hogy hol fognak megszállni, kb. mik lesznek az itteni programjai, merre látogat majd el a városban.

Bár lehet azóta már nem adnak ki ilyen infokat senkinek sem, ezt nem tudom, mert mi még ezt a '90-es években csináltuk, azóta lehet már sokkal szigorúbban veszik ezeket a dolgokat.

9. Perla del Mar (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2020. szept. 17. 11:25
Igen,így lesz :)
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Perla del Mar)
2020. szept. 16. 15:58
Hát akkor azt nem mondod. Ne Gabrielát mondd, hanem a műsort, hogy azt szeretnéd a helyszínen követni.
7. Perla del Mar (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2020. szept. 16. 15:54
Sajnos közbe meg tudtam, hogy témyleg statiszták lesznek. Kb. 40-50 fő. Kaptam egy elérhetőséget. De állítólag mondani nem szabad, hogy Gabriela Spanic miatt akarok menni, mert nem szereti telenovellákat aki keresi az embereket. Nehéz lesz bekerülni a közönségbe , merr elég kevés embert keresnek.
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Perla del Mar)
2020. szept. 15. 10:38
Sikerült felhívni őket? Mit mondtak?
5. Perla del Mar (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. szept. 14. 18:35
Köszi! Igazad van, ez eszembe sem jutott!
4. Perla del Mar (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. szept. 14. 18:34
Köszi.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Perla del Mar)
2020. szept. 14. 18:31
Az ilyen műsorokra általában nem jegyet árulnak, hanem fizetnek azért, hogy ott ülsz és tapsolsz. X faktor, Sztárban sztár, Álarcos énekes stb így működik. 5000 Ft/nap, reggel 9 től este 10 ig forgatnak.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Perla del Mar)
2020. szept. 14. 17:43

Nem találtam infót jegyekről. Csak ez a rövidke interjú látható:

[link]


Ha a TV2-t felhívod, talán mondanak valamit.

2020. szept. 14. 16:28

Sziasztok!

Tegnap jelentették be, hogy Gabriela Spanic szerepelni fog az új táncos műsorba. Én nagy telenovella fan vagyok úgyhogy nagyon szeretnék eljutni, a műsorra, hogy élőbe lathassam Gabyt. Neten nem találtam semmit, de azt hallottam valakitől, hogymar nincsenek jegyek csak stasztisztákat ültetnek be. Tudja valaki hogy van ez? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook