Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki, hol kaphatok babyhaler-hez olyan kis kék szelepet? fórum

Tudja valaki, hol kaphatok babyhaler-hez olyan kis kék szelepet? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 17. 07:41
Nem jól zár a teteje...elvileg erősen pattintós lenne, de nekünk egyáltalán nem akad vissza és ott "fityeg". És amíg én egyik kezemmel fogom a halert másikkal a gyerek arcát-fejét, addíg a kismanó tiltakozásképpen próbálja elmarni maga elől (most lesz a hétvégén még csak 1 éves). És mivel a tető fityeg, egyből belemar, mert pont olyan helyen van, és így sikerül kimarni egy icipici 1-2-3 milliméternyi kis részt belőle, de ez épp elég ahhoz, hogy ne működjön a babyhaler 100%-osan. Reklamáltam már, hogy valahogy intézzék el a dolgot, a gyártó mondta is, hogy küldjük vissza, mepróbálják kijavítani a hibát, kb. 2-3 hét. És én addig mivel pipáztassam a gyereket? :( Cserét nem adnak addig, az eredetit nem cserélik ki, és szelepet újat nem adnak.....
6. kszisz (válaszként erre: 5. - Urbanszkyviki)
2011. aug. 16. 22:40
ez azért durva! Talán úgy gondolják veszel egy újat??? Bakker, ahhoz azért elég drága eszköz ez! És mi történt a szeleppel?
2011. aug. 16. 22:33
Kérdeztem a patikákat, sőt, a gyógyászatiban is, ahol vettük, és a többiben is itt a városban. Sehol nem lehet kapni.:( Azért kérdezem, hátha máshol lehet, mert ugye tartozék....
2011. aug. 16. 22:28
gondolom patikában is tudnak ilyen ügyben segíteni...
2011. aug. 16. 21:39
Köszi.:)
2. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Urbanszkyviki)
2011. aug. 16. 19:08
Tipp:hívd fel a Heim Pált.Ott kell,hogy tudják.
2011. aug. 16. 16:18
Tudja valaki, hol kaphatok babyhaler-hez olyan kis kék szelepet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook