Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki hogyan tudom kikérni paypal-ről az euróban átutalt összeget? fórum

Tudja valaki hogyan tudom kikérni paypal-ről az euróban átutalt összeget? (tudásbázis kérdés)

10. Suki20
2015. febr. 17. 21:43
Tud nekem valaki segíteni szintén ez ügyben? Én paypalról szeretnék ott lévő Eur-t utalni Eur bankszámlára, de sajnos nem sikerül. Elindítja az utalást, de átváltja ft-ra és visszateszi a paypalra a ft-értéket, pedig a primery=Eur. Köszönöm előre is segítségeteket.
9. f8db0709b8 (válaszként erre: 8. - Bneandi)
2010. jún. 26. 17:12
Irtam privit,mert ide nem tudtam beirni:)
2010. jún. 26. 17:03

Nem átváltós téma,de szeretnék érdeklődni akinek van ilyen számlája!Végig olvastam a fórumokat,de egy két dolog homályos:az otp-s számlánkhoz internetes hozzáférésem van,ha nyitok paypal számlát oda tudok így utalni,vagy bekell mennem a bankba(mert olvastam olyat is),a paypal-on van számlavezetési díj és az utalás mennyibe kerül?

Mivel angol nyelvű így nem igazán értem!

Most találtam egy oldalt ahol vásárláskor csak ezen keresztül lehet fizetni(a hoxa reklámozza)!

Előre is köszönöm a segítséget!

7. Holly (válaszként erre: 1. - Huncutos)
2010. jún. 12. 22:56
Szia, először is ha euroban utaltak és nem váltotta át automatikusan, akkor kell nyitnod egy euro számlát. Azért unclaimed a pénzed, mert bár ott van, nincs euro számlád amire rá tegye. Ezután tudsz váltani a különböző pénznemű számlák között. Nekem három féle is van (USD, GBP, HUF) és könnyedén vált mindegyik között.
2010. jún. 12. 19:29
az a baj h nem tudom hogyan kell átváltani,automatikusan nem ajánlotta fel....
2010. jún. 12. 10:03
Célszerű lett volna forintra átváltani,a paypalnak van egy ilyen funkciója,felajánlja hogy átváltod e.
4. Zane73 (válaszként erre: 1. - Huncutos)
2010. jún. 12. 09:32

Szia!


A PayPal-t úgy képzeld el, mintha külföldön fizetnél egy post terminal-nál (veszel vlnit kártyával egy ruhaüzletben Barcelonában). A kártyád ugye forint alapú, forintot vonnak le amit átváltanak az aktuális árfolyamnak megfelelően. Ugyanez van, ha te kapsz pénzt (euró, font, dollár mind1), amikor megjelenik a számládon az már forint azt árfolyamváltásnak megfelelően. Arra nem tudok válaszolni, ha nem forint alapú a számlád, akkor mi van, de gondolom, akkor össze-vissza megy az átváltás ("dollárt kapsz, euró számlára", dollár -> forint utána forint -> euró) ergó buksz rajta keményen. Régen volt a PayPal-nál, h bizonyos összeget kellet feltölteni a "virtuális" PayPal számládra, és abból ment a levonás, és hozzáírás. De úgy tudom, ez már jópár éve megszűnt.

Megoldás még a PayPal oldalon a faq-ot olvasni, az hátha többet tud segíteni.

2010. jún. 12. 08:56
Nekem azt mondták a bankban , hogy ez alapvetően egy forint számla, ezért hiába fizetek be rá eurót azt visszaváltják Ft-ra.
2010. jún. 12. 08:42
nem értem, hogy pontosan mit szeretnél? paypal számláról banki folyószámlára utaltatni, vagy azt, hogy a paypal számládon levő összeget ne forintban, hanem eruóban mutassa a paypal?
2010. jún. 12. 08:24
Alul megjelenik euróban az összeg,de amikor kiakarom kérni pénznemet nem lehet váltani csak a forintot mutatja.(státusznál:unclaimed jelenik meg)hogyan tudom az eurót kikérni a számlámra?részletes leírás kellene!kérlek segítsetek!köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook