Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki hogyan kell "sajt nuggets"-et készíteni? fórum

Tudja valaki hogyan kell "sajt nuggets"-et készíteni? (tudásbázis kérdés)


10. Szasz23X (válaszként erre: 9. - Meruru)
2009. dec. 4. 09:20
szerintem a sajthoz túl lágy lesz a panír. ha kipróbálod esetleg (kisebb mennyiséggel) jelezz vissza légyszi :D
9. Meruru (válaszként erre: 8. - Szasz23X)
2009. dec. 4. 09:16
Vajon ez működhet a sajttal is?
2009. dec. 4. 09:13
Nálunk mindenki imádja :D Azt hiszem a lentebb említett étteremlánc forgalmát csökkenti a dolog, mert feleannyiból megvan. Kipróbáltam a múltkor, hogy előtte bepácoltam a husit, só, bors, pici csípőspaprika...hát hadd ne mondjam, négyen megzabáltunk 1 kiló csirkemellet :D
7. Meruru (válaszként erre: 5. - Szasz23X)
2009. dec. 4. 09:12
Jól hangzik, én is kipróbálom :)
6. 97e35043a4 (válaszként erre: 5. - Szasz23X)
2009. dec. 3. 09:12
Én kipróbálom :)))
2009. dec. 3. 08:07

Lányok! Saját tipp: igaz, hogy csirkenuggets, de hallom pepecs melónak mondjátok :D

Az igazi kentucky csirkenuggets (kb mint a bizonyos étteremláncé) nem panírban készül :P

Megfogsz egy tojást, egy fél bögre tejjel és fél bögre vízzel kikevered, megforgatod benne a csirkemelldarabokat, és belerakod őket akár egyszerre is egy hatalmas tálba, amibe lisztet teszel, és átforgatod :P kb. 2 perc a "panírozás" és baromi finom. Egy szakács barátomtól tanultam, azóta is így csinálom. Annyi a trükk még, hogy veszett forró olajban kell sütni, hirtelen. A csirkemell hamar átsül :)

2009. dec. 3. 08:00
Tényleg igy kell készíteni:)
3. 97e35043a4 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2009. dec. 3. 07:33

Akkor én is kipróbálom kukoricadarával :))) Kíváncsi vagyok, milyen lesz ;)


Amúgy szerintem is kisebb darabokra vágd fel a sajtot, és úgy panírozd be, de szerintem ez sok meló lesz. Én csirkehúsból csináltam már 1-2-szer nuggets-et, de meguntam. Több meló, mintha nagyobb darabokban csinálom...

2009. dec. 2. 18:48

gondolom, kisebb darabokra kell vágni a sajtot, és duplán panírozni, mint a rántott sajtot.


Múlt héten (mert nem volt itthon liszt) kukoricadarával helyettesítettem. Fantasztikus lett a rántott hús, még órák múlva is ropogós volt.


Ezentúl minden rántott dolgot azzal csinálok.

2009. dec. 2. 18:46
Tudja valaki hogyan kell "sajt nuggets"-et készíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook