Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki hogy zajlik egy valódi szeánsz ahol halottakat idéznek meg? fórum

Tudja valaki hogy zajlik egy valódi szeánsz ahol halottakat idéznek meg? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. nov. 14. 00:17

Most láttam egy irtózatosan jó filmet.Ha valakit érdekel:Pokolba taszítva.


Nagyvonalakban a történet a következő.

Egy bankos csaj nem ad több haladékot a cigányasszony hitelének és az megátkozza.A csaj pedig küzd az átok ellen.


Nagyon látványosan van bemutatva a szeánsz a filmben és valóban úgy,ahogy itt is írtátok.

68. 49ca420470 (válaszként erre: 67. - D4b0dd2692)
2009. okt. 26. 23:54
Azt nem,de az ördög most is itt fekszik az ágyamban.)
2009. okt. 25. 00:41
Látott már valaki szellemet,vagy angyalt?
66. 49ca420470 (válaszként erre: 65. - Anyagi)
2009. okt. 23. 23:15
A szellemidézés sokkal jobban felizgatna.D
65. Anyagi
2009. okt. 23. 11:12
Mit szónátok egy nyugdíjas találkozóhoz?
64. 6666
2009. okt. 19. 13:47

Csakis kizárólag azok fogjanak bele,akik gyakorlottak, tudják a tér- és személtisztítást és ezek védelmét és tisztában vannak azok hátrányaival is! Mert minden jó dolognak van rossz oldala is!

Ezt ne felejtsük el!


A szellemidézésnek több fajtája létezik, a legelterjedtebb ha valaki médiumhoz fordul,másik módja ha pedig otthon önmaga lát neki.

Aki otthon akar szellemet idézni,tisztában kell lennie annak veszélyeivel.



A Qiuja tábla:



Ez a tábla arra szolgál,hogy kapcsolatba lépjünk a szellemekkel. ami úgy történik,hogy idézéskor kezünk a plachett-én van (vagy lehet ez egy kisméreti,"megtisztított" pohár is,de ezt utána csak idézésre használjunk!!) és a szellem a kérdésünkre a plachette mozgatásával válaszol,úgy hogy odatojja a betűkre és ezálltal szavakat alkot.


Használata


A táblát általában kettő ember használja, de lehet akár egyedül is.

A táblát helyezd az öledbe, vagy asztalra és a planchette-et a mutató és a középső ujjad hegyével érintsed, de ne nyomjad túl erősen.

Fontos a hozzáállás. A hangulat kihat az eszköz működésére is. Nincs semmilyen szertartás, vagy művelet meghatározva a használatához.

Amennyiben úgy érzed, kellenek neked bizonyos műveletek, szertartások, csak nyugodtan. Ajánlott használat előtt egy rövid meditáció, amivel lenyugtatod a gondolataid és ráhangolódsz az adott kérdésedre. Ehhez mérten érdemes nyugodt, zavartalan környezetben dolgozni. Indításnál kérdést tegyél föl, hogy lehetséges-e a kapcsolat.

Az első alkalmak során lehet, sőt, valószínű, hogy nehezen, vagy egyáltalán nem fog menni.

Az egész gyakorlás kérdése, mint minden e világon. Van egy módszer, amit érdemes kipróbálni. Mikor elkezded, mozgasd a planchette-et körkörösen, vagy nyolcas alakzatban a táblán, de ne túl gyorsan.

Miközben a mozgást végzed, különülj el ettől. Csak figyeld. Hasonlóan, mint mikor burgonyát hámozol, vagy kocsit vezetsz. Hagyjad történni a dolgokat magától.


Egyéb szabályok,Veszélyek! (mindez tőlünk függ nagy részben, és nem törvényszerű hogy ezek történhetnek)


-Ha a planchette a tábla négy sarkához megy, akkor egy gonosz szellemmel léptél kapcsolatba.

-Ha gonosz szellemmel van dolgod, gyorsan fordítsd meg a planchette-t és úgy használd.

-Sohase használd a ouiját mikor gyenge, vagy beteg vagy, mert könnyebben megszállnak a szellemek.

-Mindig legyél tiszteletteljes és ne sértsd meg a szellemeket.

-Néha egy gonosz szellem maradandóan a táblába költözik. Ha ez megtörténik, akkor más szellemek nem fogják tudni használni.

-Azok a ouija táblák, melyektől nem megfelelő módon szabadultak meg, visszatérnek kísérteni a tulajdonosát.

-Ha egy tiszta ezüst érmét helyezel a táblára, akkor a gonosz szellemek nem tudnak megjelenni.

-Sose hagyd a planchette-t a táblán, ha nem használod!!!


Ha szellemet idézünk, ezekre ügyeljünk:



# 1. Egyedül nem ajánlatos belefogni, de 3, 7 illetve 9 ember semmiképpen ne vegyen részt.

(ezek a számok mágikus jellemmel rendelkeznek és a negatív erőket hozzák létre, a várva várt szellem helyett egy sokkal rosszabb, negatív erővel rendelkező lényt hozhatunk elő...)



# 2. Mindig nyugodt, kiegyensúlyozott, lelkileg stabil állapotban kell lenni.

(az idegileg illabilis emberbe hamar beleszállhat a szellem, amit nem egyszerű visszaküldeni a másvilágra, örületbe, sőt öngyilkosságba is kergetheti a megszállt embert a szellem...)



# 3. A környezet is mindig pozitív hely legyen.

(a temetők,hullaházak, ahol negatív erők vannak inkább jelen,ott életveszélyes próbálkozni, ott igaz találunk bolyongó lelket, de nagy a veszélye annak,hogy azok mégnem tudják hogy meghalltak, zavarodottak, gonoszak és csak a megfelelő alkalomra várnak,hogy lecsaphassanak oktalan halandókra...)



# 4. Határozottnak kell lenni, ha nem azt a személyt sikerül megidézni,akit akartunk,tudni kell elküldeni!

(sosem szabad félelmet mutatni, mert akkor sosem szabadulsz meg tőle, életed végéig a nyakadon marad, visszafordíthatatlan következményeket okoz. Csak szakember tudja elküldeni, ha nem késő...)



# 5. Soha ne szakítsuk meg a kört hírtelen, bármi meglepő dolog is történik!

( a hírtelen szétugrás, elszaladás az éppen megidézett lelket a földön tarthatja, veszélyt hozva nem csak az idézőkre, hanem mindenkire...).


Szellemidézés legegyszerűbb módja:


Két fél kell hozzá: egy médium és egy aki a kérdező.

Egy aszlathoz - lehetőleg kerek legyen- kell ülni, egy papírlapot kell az asztalra helyezni rajta az ABC betűivel, majd a papirra egy lefordított poharat helyezni.

A médium ráhelyezi a kezét,ráhangolódik a szellemre és kérdez tőle. A pohár és a betűk segítségével fog a szellem válaszolni!

63. 6666
2009. okt. 19. 13:33
62. era741211 (válaszként erre: 61. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:36

Örülök,hogy "összefutottunk":)

Jó éjt!:)

2009. okt. 19. 00:34
60. era741211 (válaszként erre: 58. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:33
Neked is....holnap folytatjuk jó?:)
59. era741211 (válaszként erre: 54. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:32

Én is vetéltem 13 hetesen....és nem lett baj,.....megérkezett Nóri....:)

Én is iszonyú szarul voltam,......nem kívánom senkinek!:(

2009. okt. 19. 00:31

oké

szép álmokat!

2009. okt. 19. 00:30
és igazad is van. Ezt elég nehéz lehet megbocsátani.
56. era741211 (válaszként erre: 53. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:30

Ezt most nem nagyon értem!...

Folytatjuk holnap????Nagyon szeretném,de most már le kéne feküdni...mindjárt reggel van!:)

55. era741211 (válaszként erre: 52. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:28

Kereshetünk mentségeket.....csak én a másik oldalon állok!:(

Erre nincs bocsánat!:(Legalábbis én még nem tudtam kimondani!:(

2009. okt. 19. 00:14
Most vagyok úgy, hogy bele merek vágni egy újabb terhességbe és csak reménykedem, hogy nem lesz baj.
53. szitaszivárvány (válaszként erre: 51. - Era741211)
2009. okt. 19. 00:13

Köszönöm!

A kisfiamat se mindennapi módon vesztettük el. Ő a kezemben halt meg. Ezt mindennél nehezebb volt feldolgoznom.

2009. okt. 19. 00:12

Voltam én is hasonló helyzetben, amikor úgy éreztem könnyebb lenne. De Abigél miatt nem voltam képes megtenni, őt pedig nem tudtam volna bántani. Ő volt akkor a visszahúzó erő. Azóta elhagytam az apját, rátaláltam a férjemre, megoldódott egy rakás probléma az életemben... pedig ha vissza gondolok nem voltam messze tőle. Ez egy furcsa, leírhatatlan átmeneti idegállapot. Minden érték felborul benned, nem látsz tisztán, csak az akkor felmerülő lehetséges kiutat látod. Nálam pár perc volt. Nem tudom pontosan mennyi, de ennyi idő alatt világosan láttam mit fogok tenni és hogyan. Aztán ránéztem a kislányomra, még sosem láttam ennyire riadtak a szemét. Nem szóltam én, nem őrjöngtem, mégis tudta mi forog az agyamban. Ekkor mint akit fejen vágtak, észhez tértem, megöleltem és csak sírni tudtam.

Lehet, hogy anyukád sem tervezte, csak épp ilyen állapotba került és per pillanat nem volt visszahúzó erő.

51. era741211 (válaszként erre: 47. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:08

De,hogy vidámabb témáról is írjunk....olvastam,hogy babát szeretnétek!

Sajna azt is,hogy nem sima ügy!!!!:(

Nagyon szorítok,hogy sikerüljön!!!!:)Jó helyre érkezne a babuci....

Szinte semmit sem tudok Rólad,de mégis azt érzem,hogy Te jó ember vagy!:)

50. era741211 (válaszként erre: 47. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:05

Szerencsére nem....apu találta meg,gyógyszerrel tette!:(Iszonyat sok gyógyszert vett be!!!!Majd egy napot haldoklott!:(

Apu ágyában halt meg.....

Talán jó is,hogy kicsi voltam....ha nagyobb vagyok,biztosan nem tudtam volna tovább ott élni!:(

49. era741211 (válaszként erre: 45. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:03

Igen,én hibáztattam magam!

De olyan kicsi voltam,hogy igazából nem hinném,hogy én vagyok az oka!:(

Valószínűleg az apám miatt tette....

Csak gyáva volt,és nem mert szembenézni a saját életével,és azzal,hogy lépnie kell!Ez "egyszerűbb" volt számára..:(Nem tudom....én így érzem....:(

2009. okt. 19. 00:01

Én voltam egyszer-kétszer,és aztán kipróbáltuk mi is,azt hiszem működött,de az egyik ismerősöm nagyon rákapott és végül bekattant.Azt hallottam veszélyes amatőröknek próbálkozni,mert olyan mintha kinyitnál egy ajtót amin bárki bejöhet.

Mi a poharas-táblás módszert próbáltuk.Egy nagy lapra ráírtuk,körben az ABC betűit,és a számokat 0-10-ig,és az igen-nemet.Gyertyát gyújtottunk ,a pohár középen volt leborítva,és a mutatóújjunk (pl.3-unké)rajta.Majd hívtuk az elhunyt lelket,jelezzen,hogy itt van-e?Majd az igenre ment a pohár.Kérdezgettünk,összeolvastuk a betűket,a végén elköszöntünk.Szellemet nem láttunk,de ment a pohár.

2009. okt. 19. 00:00
Remélem nem te találtad meg!
46. era741211 (válaszként erre: 42. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 19. 00:00

Azt hiszem igen.....rettenetes félnék,de igen....


Nem tudom lezárni addig....noha nem beszélek róla szinte sosem....de sokszor előjön,és akkor agyalok rajta!:(

2009. okt. 19. 00:00
és te, hibáztattad magad?
2009. okt. 19. 00:00
Már nem magamat hibáztatom, csak már évek óta olyan, mintha halott lenne...
43. era741211 (válaszként erre: 41. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:58

Huhhh.....ne magadat hibáztasd!Aki zugivó,azon szinte lehetetlenség segíteni!!!:(

Mert hogy segíthetnél valakin,aki azt állítja,hogy minden a legnagyobb rendben???

A Te eseted más.....mert Titeket felnevelt....


Sajnos már nem tudsz segíteni Rajta.....mert már nem Ő irányít!::(((

2009. okt. 18. 23:55
anyukádat megidéznéd, ha tudnád, hogy tud válaszolni a kérdéseidre?
2009. okt. 18. 23:54

5-en vagyunk testvérek. 4 gyereket becsületben felnevelt. Egy igazi anyatigris volt. Csodálatos volt a gyerekkorunk. A legkisebbik öcsém késői gyerek. Nem tudom mi válthatta ki, lehet szülés utáni depresszió, amit elnyomott, mert sok volt a dolga, de mire az öcsém 2 éves lett, anya már zugivó volt. Mindig azt mondja, mi felnőttünk, nekünk már nincs rá szükségünk, pedig ez nem így van. Az öcsémet pár évig én neveltem.

Iszonyatosan haragszom rá, mert egy intelligens, pedáns nő volt, aki mára elbutult és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.

40. era741211 (válaszként erre: 38. - Szitaszivárvány)
2009. okt. 18. 23:49

Egészen pontosan....szóra egyezően....akár én is írhattam volna!!!!

A mai napig nem tudtam felfogni!:(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook